زبان آرژانتین چیست ؟

زبان آرژانتین چیست ؟
کشور آرژانتین در آمریکایی جنوبی دارای بیش از ۴۰ زبان مختلف است که بسیاری از انها محلی و یا خارجی هستند. اما زبان آرژانتین چیست ؟ زبان اسپانیایی زبان رسمی کشور آرژانتین است اما اسپانیایی که در آرژانتین صحبت می شود بسیار متفاوت است و برخی اوقات شبیه به زبان ایتالیایی به نظر می رسد.

زبان آرژانتین چیست
زبان آرژانتین چیست

اگر مسیرتان به میدان آرژانتین تهران خورده باشد یا همانند بسیاری از افراد طرفدار تیم فوتبال آرژانتین و یا بازیکنان بزرگی همانند لیونل و مسی و مارادونا باشید شاید این سوال به ذهن شما خطور کرده باشد که آموزش زبان آرژانتینی چگونه است و یا دوست داشته باشید اطلاعات بیشتری از این کشور داشته باشید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به این سوال که زبان آرژانتین چیست پاسخی دقیق خواهد داد.
کشور آرژانتین بعد از کشور های مکزیک ، اسپانیا و کلمبیا بیشترین جمعیت اسپانیایی زبان ها را دارد. ۴۰٫۹ میلیون نفر در این کشور به این زبان صحبت می کنند. لهجه شایعی که در آرژانتین وجود دارد Rioplatense نام دارد که در منطقه Rio de la Plata استفاده می شود. بر اساس تحقیق اخیر دانشگاه تورنتو لهجه افرادی که در بوینس آیرس زندگی می کنند شبیه به ایتالیایی ها شده است و این به دلیل وجود مهاجرین ایتالیایی زیاد در این کشور می باشد. یکی از تفات های اصلی که در زبان اسپانیایی استاندارد با زبان اسپانیایی آرژانتینی وجود دارد این است که تلفظ حروف y و ll که در اسپانیایی صدای “ی” می دهد در آرژانتین شبیه به “ژ” zh می باشد.
نکته جالبی که در مورد مردم آرژانتین وجود دارد علاقه زیاد آنها به فوتبال و بحث در مورد فوتبال است. شاید در این زمینه بتوان مشترکات زیادی را بین ایرانیان و آنها پیدا کرد. امیدواریم جواب سوال زبان آرژانتین چیست را داده باشیم. اما اگر نیاز به آموزش زبان آرژانتینی دارید با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.