آموزشگاه زبان اتریشی

آموزشگاه زبان اتریشی
اول از همه باید دقت کنید که زبان آلمانی به عنوان زبان رسمی اتریش می باشد و تقریبا در همه جا از مدرسه ، تلویزیون ، اداره ها و … از زبان آلمانی به عنوان زبان رسمی استفاده می کنند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از بهترین موسسه زبان آلمانی در ایران برای درک بهتر تفاوت های زبان آلمانی و اتریشی و هم چنین برای کسانی که دوست دارند به اتریش مهاجرت کند و تصمیم به انتخاب یک آموزشگاه زبان اتریشی دارند خواندن خط به خط این مطلب را پیشنهاد می کند.

آموزشگاه زبان اتریشی
آموزشگاه زبان اتریشی

همانطور که در ابتدا هم گفتیم شاید بیان آموزشگاه زبان اتریشی چندان صحیح نباشد و بیشتر بهتر باشد که از زبان آلمانی استفاده شود زیرا تقریبا این دو زبان یکسان هستند اما تفاوت های اندکی هم وجود دارند که برخی از آنها را در زیر اشاره می کنیم:
در زبان آلمانی اتریش برخی از افعال که حالت را نشان میدهند ، معمولا با فعل کمکی Sein استفاده می شوند و معمولا در هنگام صرف در زمان کامل از عبارتی همچون ich bin gelegen استفاده می شوند.
در زبان آلمانی اتریش معمولا از زبان گذشته ساده کمتر استفاده می شود و اغلب در مکالمه ها سعی می شود از زمان های جایگزین دیگر استفاده شود.
پس شما هم شاید به این نتیجه رسیده باشید که این تفاوت ها انقدر کم هستند که تقریبا می توان از انها چشم پوشی کرد. اما از نظر آموزشگاه زبان اتریشی ایران آکسفورد تفاوت زبان آلمانی کشور آلمان و آلمانی اتریش تقریبا همانند تفاوت زبان انگلیسی بریتانیا و امریکا است. اگرچه چشمگیر نیست اما می تواند تاثیر گذار باشد. پس بهتر است اگر می خواهید در اتریش کار و یا تحصیل کنید استادی را انتخاب کنید که بیشتر تمرکزش بر روی زبان اتریش باشد و بتواند تفاوت ها را برای شما مشخص کند.
برای داشتن اساتید native اتریشی با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.