اصطلاحات بانکداری انگلیسی

اصطلاحات بانکداری انگلیسی
برخی از ما هر روز به بانک می رویم ، چک را به حساب می خوابانیم از حسابمان پول برداشت می کنیم و مجودی حساب بانکی مان را می گیریم. اصطلاحات بانکداری انگلیسی برای کسانی که در تراکنش های بین المللی خود نیاز ه حضور در بانک ها خارج از کشور را دارند بسیار مهم است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای بازرگانان ، وکلا و دانشجویانی که نیاز به اصطلاحات بانکداری انگلیسی دارند ، مفاهیم پایه مورد نیاز را در زیر می اورد.

اصطلاحات بانکداری انگلیسی
اصطلاحات بانکداری انگلیسی

Open an account باز کردن حساب
Deposit a cheque خواباندن چک به حساب
Mortgage وثیقه- وام بانکی
Withdraw cash پول از حساب برداشتن
Take out a loan وام گرفتن
Interest rate نرخ سود
Check account balance موجودی حساب گرفتن
Buy shares سهام خریدن
Credit Card کارت اعتباری
Order a new cheque book سفارش دسته چک جدید
Bank statement پرینت حساب بانکی
Bounce a check برگشت خوردن یک چک
Cash a check نقد کردن چک
Traveler’s check چک مسافرتی
Pin رمز عابر بانک
اصطلاحات بانکداری انگلیسی به همین موارد خلاصه نمی شود. مطمئنا موارد بسیار بیشتری را در یک بانک تجربه می کنید. اما اگر بخواهید تمامی اصطلاحات بانکداری انگلیسی مورد نیاز خود را یاد بگیرد باید در دوره های ویژه انگلیسی تجاری شرکت کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان برگزار کننده این دوره ها در تهران با ارائه مدرک معتبر در پایان دوره شما را در تجارت خود موفق تر از بقیه می سازد.

برای دیدن شرایط دوره های انگلیسی تجاری ما کلیک کنید

دانستن یک اصطلاح بانکی برخی اوقات می تواند شما را از ورشکست شدن نجات دهد زیرا ممکن است در صورت نداشتن اطلاعات کافی از اصطلاحات بانکداری زبان انگلیسی با یک امضا مبلغ بسیار زیادی را از دست دهید. موسسه زبان ایران آکسفورد سعی کرد در این بخش کلمات بسیار کلی را بیان کند اما در صورت نیاز به شرکت در کلاس های انگلیسی بازرگانی با شماره های ما تماس بگیرید.