مزایایی یادگیری زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مطمئن است تا حالا زیاد شنیده اید که مزایای یادگیری زبان انگلیسی بسیار زیاد است. اما واقعا مهم ترین فواید آن کدام است؟ به عبارتی دیگر اگر شما مدرک زبان داشته باشید چه چیزی عایدتان می شود. ما مهم ترین مزایای یادگیری زبان انگلیسی را به شما بیان می کنیم تا بیشتر در شما انگیزه برای آموزش انگلیسی ایجاد شود.

مزایایی یادگیری زبان انگلیسی
مزایایی یادگیری زبان انگلیسی

ارتباط با همه دنیا

۵ نفر را در نظر بگیرید. مثلا یک خانواده ۵ نفره. در دنیای امروز از هر ۵ نفر یک نفر به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد. جالب است.  یعنی اگر در شرکتی کار می کنید که ۱۰۰ نفر کارمند دارد مطمئنا ۲۰ نفر آنها مسلط به زبان انگلیسی هستند. این یعنی اینکه شما یا جزو این ۲۰% هستید و متاسفانه یا در آینده نه چندان دور دیگر نیازی به شما نیست!!

علم

آموزش ، دانشگاه ، مدارس و یا هر ارگان آموزشی دیگری را که در نظر بگیرید زبان انگلیسی پایه اصلی آن است. ۹۰% از جورنال های آموزشی در دنیا به زبان انگلیسی چاپ می شوند. پس اگر به هر حال قصد دارید در محیط های علمی به روز باشید و حرفی برای گفتن داشته باشید ، بدون زبان انگلیسی شانسی نخواهید داشت.

شغل

آیا آنقدر خوب هستید که بدون زبان انگلیسی شغلتان را بدست اورید؟ مطمئنا چنین چیزی امکان پذیر است. به هر حال کارآفرینان بسیاری در دنیا حتی زبان انگلیسی را نمی دانند. اما شانس شما اگر زبان بدانید می توانید تا ۲۵% از افراد دیگر شانس بیشتری برای کسب شغل دارید. مزایایی یادگیری زبان انگلیسی برای کار در یک کشور انگلیسی زبان دیگر نیازی به اشاره ندارد. حتی یک آشپز در انگلیس باید به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کند و در غیر اینصورت فقط خودش مشتری غذاهایش خواهد بود.

دیگر مزایایی یادگیری زبان انگلیسی

موسیقی ، فیلم ، مسافرت های کاری و تفریحی ، کتاب های متفاوت، مجله های گوناگون همگی با زبان انگلیسی بسیار زیبا تر خواهند بود.

فارغ از همه این مسائل یادگیری زبان انگلیسی حس رضایتی به شما می دهد که همانند اتمام یک بازی کامپیوتری است. فقط خود کسی که این کار را انجام داده می تواند بگوید چقدر از خودش راضی است.