رمان زبان انگلیسی

رمان زبان انگلیسی
زبان انگلیسی در چند قرن اخیر شاهد نویسندگان بسیار بزرگی بوده است. از چارلز دیکنز تا هنری جیمز و جورج الیوت همه آثار درخشانی را به دنیا تقدیم کرده اند. اما بهترین رمان زبان انگلیسی کدام است. از آنجا که خواندن رمان زبان انگلیسی برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار موثر است ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین رمان های چاپ شده به زبان انگلیسی را به شما معرفی می کند. البته این انتخاب بر اساس معیار های زیادی همچون فروش کتاب ها ، محبوبیت آنها و… انتخاب شده اند. سایت های مختلفی همچون Telegraph اقدام به اعلام ۲۰ رمان برتر زبان انگلیسی کرده اند که البته همیشه با انتقاداتی هم همراه بوده است. اما ما به سراغ WikiPedia رفته ایم که آن بر اساس فروش کتاب ها تقسیم بندی خود را انجام داده است.
A Tale of Two Cities
افسانه دو شهر که نویسنده اش Charles Dickens می باشد رکورد بی سابق ۲۰۰ میلیون نسخه فروش را از آن خود کرده است. این رمان زبان انگلیسی در سال ۱۸۵۹ به چاپ رسید. ما هم خواندن آن را حتما به شما پیشنهاد می دهیم.
The lord of the Rings
ارباب حلقه ها آنقدر محبوب شدکه حتی فیلم آن هم ساخته شد. J.R.R Tolkien در سال ۱۹۵۵ اولین چاپ این رمان معروف را چاپ کرد و بعد از آن حدود ۱۵۰ میلیون نسخه از آن چاپ شده است.

رمان زبان انگلیسی
رمان زبان انگلیسی

The Hobbit
حتی قبل از ارباب حلقه ها J.R.R Tolkien ، این کتاب را بیرون داده بود. در سال ۱۹۳۷ چاپ شد و بعد از آن حدود ۱۴۰ میلیون فروش داشت.
Harry Potter and the philosopher’s stone
وقتی J.K Rowling در سال ۱۹۹۷ از فقر زیاد شروع به نوشتن داستان بر روی یک دستمال کرد هیچ وقت فکرش را هم نمی کرد که تا این حد محبوب شود. این رمان زبان انگلیسی چنان شوری در جهان به پا کرد که همه برای آمدن قصه جدیدش لحظه شماری می کنند.
And Then There Were None
همه Agatha Christie را با پوآرو می شناسند. کارگاه بسیار باهوشی که معماهای پیچیده را حل می کرد. اما این رمان زبان انگلیسی او توانست در سال ۱۹۳۹ به بعد ۱۰۰ میلیون فروش داشته باشد.
The Da Vinci Code
Dan Brown با نوشتن این کتاب در سال ۲۰۰۳ و با فروش ۸۰ میلیونی این کتاب تا حالا امید بسیار زیادی می رود که این کتاب رکورد تمام رمان های زبان انگلیسی بالا را بزند چون زمان زیادی از چاپش نمی گذرد.
رمان های دیگری مثل Great Expectation و Tome Jones و سری بعدی کتاب های Harry Potter هم می توانند گزینه های بسیار خوبی برای رمان دوستان باشند.
خوشبختانه دانلود رمان به زبان انگلیسی کار راحتی است و نه تنها می توانید به راحتی PDF آن را پیدا کنید بلکه با جستجو در گوگل می توانید رمان زبان انگلیسی صوتی را نیز پیدا کنید و از آن لذت ببرید.