منابع Reading به زبان آلمانی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین موسسه زبان آلمانی در ایران به منابع Reading به زبان آلمانی و معرفی آنها می پردازد . این سایت ها که در زیر معرفی می شوند در سطوح مختلف هستند. پس با ما همراه باشید تا بهترین منابع زبان آلمانی را با هم ببینیم.

منابع Reading به زبان آلمانی
منابع Reading به زبان آلمانی

بهترین منابع Reading به زبان آلمانی

یک روش خوب برای پیشرفت آلمانی خود این است که داستان، کتاب و روزنامه را به آلمانی و به طور آنلاین یا چاپ شده بخوانید.

آنلاین

  • Nachrichten in leichter Sprache (A2 و بالاتر)

ژورنال “Augsburger Allgemeine” آن قدر خوب بود که اخبار آنلاین را به زبانی راحت و در سطح A2 و بالاتر برای ما فراهم کرد. هر جمعه متون جدید چاپ می شوند – برای مردمی که یادگیری برایشان سخت است و آن هایی که آلمانی را به خوبی صحبت نمی کنند. حروف بزرگ هستند، هر لغت سخت توضیح داده شده است، جملات کوتاه هستند و افراد خبره  می توانند به شما کمک کنند تا متن را بهتر متوجه شوید.

 

  • Easy stories, fairy-tales and legends (A2)

این سایتی با داستان های راحت، قصه های پریان و افسانه ها است که سطح سختی اش برای بچه های با مشکل شنوایی سازگار شده است. بعد از این که شما به این سایت هدایت شدید، قادر خواهید بود تا انتخاب کنید که آیا می خواهید ” Märchen” (قصه های پریان) را بخوانید/کلیک کنید یا ” Sagen” (افسانه ها) یا ” Fabeln” (داستان هایی درباره ی حیوانات) و یا ” Schwänke” (داستان های سرگرم کننده).

 

  • Picture books (در سطوح مختلف، همراه با صدا)

این یک وبسایت با داستان هایی در ۳ سطح مختلف و ۸ زبان متفاوت است (راحت، متوسط، سخت). این برای بچه هایی درست شده بود که شروع به خواندن کرده اند. این همچنین برای بچه هایی است که آلمانی را به عنوان یک زبان خارجی می آموزند (زبان دوم). تمام متون ویرایش شده اند تا افراد مبتدی هیچ مشکلی از لحاظ درک نداشته باشند.

  • Short stories as videos with subtitles

اگر شما ترکیب “متن + صدا + ویدئو را ترجیح می دهید – آن گاه این مورد مناسبی برای شما است. این ویدئوها با زیرنویس داستان های راحتی را نشان می دهند و برای بچه ها جالب هستند.

  • Liebe auf Deutsch

این داستان توسط دیوید فرمر نوشته شد – و یک داستان عادی نیست. پایان های متعددی دارد. شامل اپیزودهای مختلفی است (تقریباً ۱۰ جمله) و در انتهای آن ها یک سوال است – شما آن شخصی می شوید که تصمیم می گیرد داستان چه طور ادامه پیدا کند. و مزیت دیگرش این است: شما می توانید آن را آنلاین بخوانید.