سایت آموزش زبان آلمانی

بهترین سایت آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی هدف بسیاری از زبان آموزان است. برای آموزش زبان آلمانی علاوه بر شرکت در کلاس های زبان آلمانی آموزشگاه زبان آلمانی ایران آکسفورد  می توانید از آموزش های آنلاین نیز بهره ببرید. برای این کار در این مقاله سعی کریدم بهترین سایت آموزش زبان آلمانی را به شما معرفی کنیم.

  • منابع واقعی زبان آلمانی

در این بخش که شامل زیر مجموعه های بسیاری می شود شما می توانید از منابع واقعی آموزش زبان آلمانی لذت ببرید. رشد زیاد منابع آنلاین صوتی و تصویری فرصت مناسبی است برای زبان آموزان تا از این منابع آلمانی به نحو احسنت بهره ببرند. رادیو های انلاین به زبان آلمانی ، مجلات ، ویدیو های آلمانی که می توانید این منابع را پیدا کنید در سایت متعددی وجود دارند. یکی از این سایت ها سایت German.about.com  می باشد که سایت بسیار غنی و مهمی می باشد.

  • چت کردن به زبان آلمانی

تمامی کسانی که در حال یادگیری زبان آلمانی هستند می توانند از این جنبه خوب اینترنت برای بهبود زبان آلمانی خود بهره ببرند. در چت روم های وب سایت های معتبری همچون یاهو و … با انتخاب زبان می توانید به کسانی که در اینترنت در حال چت هستند مطلع شوید.

  • دوره های آنلاین زبان آلمانی

آموزش الکترونیک زبان آلمانی راه حل بسیار مناسبی برای زبان آموزانی است که فرصت شرکت در کلاس زبان را ندارند. بسیاری از سایت ها به صورت رایگان آموزش زبان آلمانی را به شما ارائه می دهند. برخی از این وب سایت ها عبارتند از

www.deutsch-lernen.com

www.germanonlineschool.net

german.about.com

  • برنامه های آموزش زبان آلمانی

بسیاری از نرم افزار موجود در بازار زبان آلمانی رابه وسیله کامپیوتر آموزش می دهند. این نرم افزار ها متنوع هستند و بمعمولا به صورت چند رسانه ای ارائه می شوند. نرم افزار های همچون Rosetta Stone و learn to Speak German برای این کار مناسب هستند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از بهترین وب سایت های آموزش زبان آلمانی در ایران را داراست. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید.