بهترین مکان‌ها برای یادگیری زبان در انگلستان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز بهترین مکان‌ها برای یادگیری زبان در انگلستان را به شما معرفی می کند.پس با ما همراه باشید.

بهترین مکان‌ها برای یادگیری زبان در انگلستان
بهترین مکان‌ها برای یادگیری زبان در انگلستان

به بهترین مکان‌ها برای یادگیری زبان در انگلستان توجه کنید

 

۱. لندن
گذراندن یک دوره انگلیسی در لندن یا امتحان آیلتس در لندن تجربه‌ای است که شما هرگز آن را فراموش نمی‌کنید. پایتخت پر هیجان، تاریخی و چند فرهنگی انگلیس به آن اندازه امکانات در اختیار دانشجویان تمام ملیت‌ها قرار می دهد که تعجب‌آور نیست که لندن معروف‌ترین مکان برای یادگیری انگلیسی در انگلستان است. تعداد زیاد دانشگاه‌ها در لندن به این معنی است که برای همه صرفنظر از سن، سطح یا بودجه، دوره‌ای در نظر گرفته شده است، و فعالیت‌های خارج از کلاس هم بی‌نهایت هستند، از فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی گرفته تا سرگرمی، خرید، زندگی ‌شبانه و غیره. گذراندن دوره‌ی انگلیسی در لندن روشی فوق‌العاده تا تجربه‌ی بودن در یکی مهیج‌ترین شهرهای جهان را داشته باشید. و ما برای کسانی که می‌خواهند امتحان معروف آیلتس را بدهند، حق انتخاب دوره‌های آمادگی آیلتس بلند مدت، کوتاه مدت و نیمه وقت را در لندن ارائه می‌‌کنیم.
۲. آکسفورد
آکسفورد به عنوان مرکز آکادمیک ارائه کننده‌ی امکاناتی عالی معروف شده است، چه برای دانشجویانی که به آن دانشگاه با اعتبار می‌روند و چه برای دانشجویان خارجی که می‌خواهند در یکی از بسیار مدارس زبان آن انگلیسی یاد بگیرند یا دوره ی امتحان آیلتس را بگذرانند. شما از هر کجا آمده باشید بدون شک متوجه تصاویر معماری تاریخی شهر، تاج مخروطی کلیساها و خیابان های سنگفرش شده‌ی جذاب شده‌اید، و هر ذره‌ی آن در زندگی واقعی زیبا است.
۳. کمبریج
کمبریج در جهان برای دانشگاه با اعتباری که دارد و رسم و رسوم‌های تک خود و زندگی پرانرژی دانشجویانش معروف است، به این معنی که احتمال دارد دانشجویی را ببینید که سرش در کتاب است. کمبریج با این که بسیار شناخته شده است، به طور شگفت آوری اندازه‌ای معمولی دارد، و گردش و برقراری ارتباطی دوستانه و صمیمی با شهر را راحت می کند- برای تمرین انگلیسی با افراد بومی ایده آل است. علاوه بر یادیگری انگلیسی، گذراندن دوره ی انگلیسی خود در کمبریج، فراستی فوق العاده را در فرهنگ انگلیسی برایتان فراهم می‌کند.