بهترین سایت برای تمرین آزمون PTE

سایت آمادگی آزمون PTE

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اولین مرکز برگزار دوره های آمادگی PTE در ایران می باشد. برای اینکه بتوانید بیشتر منابع تمرینی در اختیار داشته باشید ما بهترین سایت برای تمرین آزمون PTE را امروز به شما معرفی می کنیم. پس حتما آن را دنبال کنید.

PTE best Practice site
PTE best Practice site


بهترین سایت برای تمرین آزمون PTE را ببینید:

به اندازه ی کافی درباره ی امتحان PTE و منابع آماده سازیِ آنلاینِ موجود گفته و انجام شده است. بعضی از منابع مفید هستند در حالی که حتی فهمیدنِ بعضی ها سخت است. به عنوان شرکت کننده ی PTE آنچه که شما جا انداختید بهترین تمرین و بالاترین نمره ای است که می توانستید انجام داده و کسب کنید. به خصوص وقتی ما بیشتر درباره ی ازدیاد منابع تمرینیِ آنلاین برای PTE جستجو می کنیم، تعدادشان بی پایان است. آنچه که بعد روی می دهد این است که بیشتر داوطلبان در میان منابع به ظاهر مفید گم می شوند.

برای دانلود منابع ازمون PTE کلیک کنید

احتمال دارد منابعی وجود داشته باشند که توسط دوستان یا آشنایانتان توصیه شده باشند، یا شما احتمالاً از طریق بعضی تبلیغات با آنها روبه رو شده باشید. با این همه، شما هنوز باید متوجه شوید که چه چیزی برایتان به بهترین شکل جواب می دهد. پس، برای راحت ساختن مسائل، ما در PTE Tutorials به یک تجربه ی شبیه سازی شده ی امتحانی بر مبنای cloud و با منابع زیاد و راه حلی کامل رسیدیم. این برای رسیدن به هدفتان در کسب نمره ای بیش از ۷۰ در هر مدول و به طور کلی در امتحان PTE است.

چرا این سایت برای PTE بسیار خوب است؟

شرکت کنندگان مختلف نقاط قوت و نقاط ضعف متفاوتی دارند. در اصل، وقتی از دانش زبان انگلیسی و قالب امتحانی صحبتی به میان می آید چهار سناریو از موقعیتی وجود دارد که احتمال دارد شما در آن باشید. چهار طبقه بندیِ شرکت کنندگان شامل اینها می شوند

۱-         آنهایی که در زبان انگلیسی کارآزموده نیستند و همچنین از قالب امتحان آگاهی ندارند

۲-         آنهایی که زبان انگلیسی شان خوب است اما از قالب امتحان آگاهی ندارند

۳-         آنهایی که از قالب امتحان آگاهی دارند اما در زبان انگلیسی خیلی کارآزموده نیستند

۴-         آنهایی که هم زبان انگلیسی شان خوب است هم از قالب امتحان آگاهی دارند اما یک جورایی قادر به کسب نمره ی بالا نیستند

از لحاظ استراتژیک طوری طراحی شده است که آماده سازیِ شما را قوی تر و متمرکزتر می سازد. شما در هر مرحله ای می توانید منابعی را پیدا کنید که به بهترین شکل با خواسته هایتان جور هستند.

بعضی از مهم ترین مشخصه هایی که به تقویت نمراتتان کمک می کنند اینها هستند:

۱-         نمونه سوالات برای کسب نمره ای بالاتر از ۱۸۰: اگر شما می خواهید هر سوال پرسیده شده در PTE را متوجه شده و کاملاً با آنها آشنا شوید در آن صورت می توانید به راحتی با نمونه سوالات این کار را انجام دهید.

۲-         نمونه جواب و توضیحات: شما گویشور بومی انگلیسی نیستید و به همین دلیل واضح است که در امتحان PTE حضور می یابید. پس، شما از طریق این مشخصه می دانید که دقیقاً در کجا احتمال اشتباه وجود دارد و دلیلی که باعث این اشتباه شد چیست.

۳-         برنامه ی درسی: بهترین روش آماده شدن برای رسیدن به هر هدفی از طریق برنامه ریزی است. مطالعه ی سازماندهی شده بهترین است. تعدادی برنامه ی درسی وجود دارد که شما می توانید از میان آنها انتخاب کنید یا یکی برای خودتان درست کنید.

برخی مزایای دیگر سایت PTE Tutorial

۴-         امتحانات آزمایشی کامل: اینها آزمون هایی کامل با سطح مختلف سختی هستند، و سوالات کاملاً مشابه امتحان اصلی هستند. اینها به شما کمک می کنند تا در بهترین حالت ممکن عملکرد خود را قضاوت کنید.

۵-         ارزیابی توسط متخصصان PTE: به محض اینکه شما امتحان را کامل کردید، می توانید ارزیابی آن را برگزینید. شما یک کارت نمره دهی دریافت می کنید که مشابه امتحان PTE است. شما به علاوه از مهارت های قوی و ضعیف خود یک گزارش تحلیلی دریافت می کنید.

۶-         کتابخانه ی ویدئویی: ویدئوهای مفید زیادی برای نکات و استراتژی های مرتبط با مدول ها و همچنین سوالات وجود دارد.

جدای از این مشخصه های اصلی، شما می توانید به طور مخصوصی ضروریات مرتبط با مقاله نویسی و راهنمای نهاییِ مربوط به سوال توصیف تصویر را دریافت کنید. این دو منبع جستجوی بالایی دارند و محتوای سازماندهی شده ی ویژه ای دارند که به شرکت کنندگان کمک می کند تا در این سوالات مخصوص پرسیده شده در امتحان نمره ای عالی کسب کنند. PTE Tutorials همچنین به شما اجازه می دهد تا با شرکت کنندگان نزدیک خود ارتباط داشته باشید و شک هایتان را مورد بحث قرار دهید و آنها را حل کنید.