بهترین منابع برای ریدینگ تافل ۲۰۲۲

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین منابع برای ریدینگ تافل اشاره می کند و اینکه هر کدام چه خصوصیاتی دارد را در این مطلب مطرح می کند. در انتخاب کتاب ها برای ریدینگ تافل باید دقت کنید که حتما تغییرات اخیر تافل را شامل شود. ETS یا سازمان برگزار کننده تافل، همیشه سعی در به روز کردن آزمون خود داشته است و شما هم باید حتما با این موارد اشنا باشید تا بتوانید نمره بالا و مناسب کسب کنید. با ما همراه باشید تا با بهترین این کتاب ها آشنا شوید و آنها را دانلود نمایید.

اگر قسمت ریدینگ تافل را خوب نمی شناسید و با تغییرات آن در سال ۲۰۲۲ آشنا نیستید حتما مطلب آشنایی با تغییرات ریدینگ تافل را بخوانید

بهترین منابع برای ریدینگ تافل
بهترین منابع برای ریدینگ تافل

اما بهترین منابع برای ریدینگ تافل چه منابعی هستند:

TOEFL iBT Quick Prep

این منبع شامل چهار پی دی اف سوالات آزمایشی است، که هر کدام حاوی یک ‌یا دو متن ریدینگ به همراه مجموعه ای از سوالات هستند. در مجموع شش متن ریدینگ وجود دارد، که معادل دو قسمت ریدینگ یک تافل کامل است.

برای دانلود کتاب TOEFL test planner کلیک کنید

TOEFL iBT Sample Questions

این کتاب یک منبع رایگان و رسمی دیگر است. از نظر حجم از دیگر کتاب ها کمتر است، اما همچنان یکی از با کیفیت ترین کتاب ها است. علاوه داشتن نمونه سوالات تافل ، شامل یک متن ریدینگ به همراه مجموعه ای از سوالات است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد حتما به شما پیشنهاد می دهد که این کتاب را دانلود کنید و از آن استفاده کنید.

برای دانلود TOEFL iBT Sample Questions کلیک کنید.

کتاب TOEFL Words You must know

یکی دیگر از کتاب های بسیار خوب برای ریدینگ تافل همین کتاب است. در این کتاب لیست کلمات پرکاربرد تافل اشاره شده است که از سطح مبتدی تا پیشرفته را شامل می شوند. حتما این کتاب را برای گرفتنن نمره خوب در تافل دانلود کنید.

برای دانلود PDF کتاب TOEFL Words You must know کلیک کنید

Official Guide to the TOEFL iBT

ETS کتاب های آمادگی تافل رسمی متعددی را چاپ می کند. کتاب راهنمای رسمی امتحان تافل (Official Guide) علاوه بر توضیح انواع سوالات در امتحان، شامل سوالات آزمایشی فراوان و سه امتحان کامل است. جلد ۱ و ۲ امتحانات رسمی تافل iBT هم وجود دارد‌. هر کدام از این کتاب ها شامل پنج امتحان آزمایشی تافل منحصر به فرد است که به شکل کاغذی و در کامپیوتر قابل دسترس است.

برای دانلود PDF کتاب The official Guide to the TOEFL iBT کلیک کنید.

کتاب Barron’s TOEFL iBT

کتاب Barron’s تافل یکی از معتبرترین کتاب ها در حوزه آموزش تافل می باشد. این کتاب از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از منابع اصلی به حساب می آمده و داشتن انواع مختلف نمونه سوالات و توضیحات بسیار زیاد در این کتااب کمک بسیار زیادی به داوطلبین می کند. حتما برای بهبود ریدینگ تافل خود این کتاب را دانلود کنید و از آن استفاده کنید.

برای دانلود کتاب تافل Barron’s TOEFL iBT کلیک کنید.

TOEFL Practice Online (TPO) Tests

امتحانات TPO امتحان های تافل واقعی سال های گذشته هستند که برای آمادگی داوطلبین در اختیارشان قرار می گیرد. TPO ها نزدیک ترین تجربه به تافل واقعی را در اختیار می گذارند. بعد از این که امتحان شما تمام شد به طور خودکار به آن نمره داده می شود.

TPO یک منبع مفید است، و شما حتما باید از آنها استفاده کنید. نرم افزار موجود در این امتحانات دقیقا با امتحانات اصلی یکسان است و به همین دلیل کاملا شما را برای گرفتن نمره بهتر در تافل آماده می کند.

TOEFL iBT Sampler

این منبع، برنامه ای است که شما می توانید آن را با سوالات آزمایشی رسمی دانلود کنید، و منبع رایگان و رسمی فوق العاده ای برای استفاده است. علاوه بر قسمت های دیگر تافل، شامل یک امتحان کامل آزمایشی ریدینگ تافل iBT است (سه متن)، به همراه قالبی که خیلی به تافل واقعی شباهت دارد. متاسفانه، Sampler فقط با ویندوز کار می کند؛ شما نمی توانید آن را با مَک دانلود کنید.


برای بررسی منابع آزمون تافل به صورت کلی کلیک کنید.

روش دانلود رایگان کتاب ها

۱- بر روی این لینک کلیک کنید.

۲- نام کتاب مورد نظر را در قسمت جستجو وارد کنید.

۳- کتاب مورد نظر را دانلود کنید.