بهترین آموزشگاه زبان روسی

آموزش زبان
آموزش زبان

بهترین آموزشگاه زبان روسی

آموزشگاه زبان روسی ایران آکسفورد جزو بهترین آموزشگاه های زبان روسی  تهران و ایران است. این آموزشگاه از برتین اساتید زبان روسی در ایران استفاده می کند و در محیطی آرام به زبان آموزان اعتماد به نفس یادگیری زبان روسی را نشان می دهد.

استفاده از متد های روز آموزش زبان روسی و استفاده از اساتید native روس در دوره ها موسسه زبان ایران آکسفورد را به بهترین آموزشگاه زبان روسی تبدیل کرده است.

برخی از برتری های آموزشگاه زبان روسی ایران آکسفورد در زیر اشاره شده است:

  • ارتباط با اساتید روسی native در آموزشگاه
  • آشنایی با فرهنگ روسی علاوه بر زبان روسی
  • استفاده از استاندارد های بالای آموزشی در آموزشگاه زبان ایران آکسقورد
  • کلاس های مجهز به ملحقات کمک آموزشی
  • ارتباط با شرکت ها و دانشگاه های روسیه

بهترین آموزشگاه زبان روسی می تواند گزینه های زیادی را در دوره ها به زبان آموزان پیشنهاد دهد:

دوره های فوق فشرده

دوره های خصوصی و نیمه خصوصی

دوره های ترمیک

دوره های آموزشگاه زبان روسی ایران آکسفورد می تواند برای تمامی شرایط و تمامی محدودیت های زمانی دانش آموزان مناسب باشد. در دوره های فوق فشرده برای زبان آموزان در دوره های ۳ الی ۴ماهه زبان اموزان برای مهاجرت به روسیه و کشورهای روسی زبان و یا انجام مصاحبه های سفارت روسیه بسیار مناسب است.

این دوره ها از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند و برای زمان های مختلف و شرایط مختلف زبان اموزان مناسب هستند. دوره های مختلف برای تمامی سطوح کلاس ها موجود می باشند.

دوره های آزمون TORFL زبان روسی نیز موسسه زبان ایران آکسفورد برگزار می شوند. این تست همانند تست TOEFL زبان انگلیسی برای سنجش آموزش زبان روسی برگزار می شود.

زبان آموزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون بهترین آموزشگاه زبان روسی می توانند با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.