بهترین وب سایت های آموزش زبان روسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کلاس های گروهی و خصوصی زبان روسی در ایران می باشد. در این بخش می خواهیم به بهترین وب سایت های آموزش زبان روسی اشاره کنیم که می تواند برای زبان آموزان جالب باشد. پس با ما باشید.

بهترین وب سایت های آموزش زبان روسی
بهترین وب سایت های آموزش زبان روسی

لیستی از بهترین وب سایت های آموزش زبان روسی :

ما از تعدادی از باتجربه ترین زبان آموزان خود پرسیده ایم که از کدام وبسایت ها برای مطالعه ی زبان روسی استفاده می کنند. جواب های آن ها در این جا آورده شده است.

این یک وبسایت عالی برای زبان آموزان مبتدی روسی است. در این جا شما بازی های آنلاین اعتیادآوری پیدا خواهید کرد که درباره ی هر چیزی هستند، از یادگیری متن Cyrillic گرفته تا تسلط بر لغات پیشرفته و معادل یابیِ لغت برای مارمولک در روسی که ящерица (yaschiritza) است. مفرح است.

موقع یادگیری یک زبان جدید، شما باید مغز خود را با ریتم ها و تکیه ی صدا پر کنید. این برنامه ی رادیویی زنده ی روزنامه ی روسی Руссия ۲۴، صدای پس زمینه ی فوق العاده ای است برای موقعی که شما در حال درست کردن عصرانه، یا دوش گرفتن هستید، یا در اتاق خود نشسته اید و به مسائل فکر می کنید. گوش کنید.

Google Translate خوبِ قدیمی. لغات انگلیسی را تایپ کنید و معادل های روسی را بیاموزید. یا برعکس. اگر شما این کار را به درستی انجام دهید، به زودی روسی صحبت خواهید کرد.

این ها ۲۵ لیست برتر از مهم ترین افعال، عبارات، اسامی، و چیزهای بینابینی دیگری در زبان روسی هستند، و از طریق انگلیسی با یک میزبان روسی خوش برخورد آموزش داده می شوند. برای زبان آموزان سطح مبتدی-متوسط روسی عالی است.

Polyglot Drea یک وبلاگ است که توسط لوکا لامپاریلو، یک شخص ۱۳ زبانه ی دانای ایتالیایی اداره می شود، و نکات یادگیری زبان، تمرین ها، و همه نوع توصیه ی بی نظیری را برای شما به اشتراک می گذارد تا همان طور که دوست دارید مشتاقانه پذیرای آن ها باشید. او همچنین یکی از بهترین کانال های یوتیوب را در https://www.youtube.com/user/poliglotta80  برای زبان آموزان دارد. و البته، او به زبان روسی صحبت می کند.

بریجت باربارا یک دختر آمریکایی اهل نیویورک است، که در دانشگاه رشته اش زبان روسی بود. او حالا زبان روسی را آنلاین از طریق وبلاگ های مفرح و دروس رو در رو آموزش می دهد. او را بشناسید، و به یک معلم روسی تبدیل شوید.

یک وبلاگر خارق العاده ی دیگر، ماریا زوروتسکایا یک دختر روسی است که در سیاتل زندگی می کند. او تمام آن چیزی که ما دوست داریم، سرگرم کننده، مهیج، و کمک کننده. او از طریق وبلاگ های ماجراجویانه ی عجیب و بامزه درباره ی تجربیات زندگی اش در آمریکا به شما آموزش می دهد تا روسی صحبت کنید. ما شدیداً کانال او را به شما توصیه می کنیم!