بهترین سایت های آموزش آلمانی به کودکان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس های زبان آلمانی برای کودکان را نیز برگزار می کند. امروز به بهترین سایت های آموزش آلمانی به کودکان اشاره می کنیم که می توانید برای کودکان خود از مطالب متنوع آنها استفاده کنید. پس با ما همراه باشید.

بهترین سایت های آموزش آلمانی به کودکان
بهترین سایت های آموزش آلمانی به کودکان

لیستی از بهترین سایت های آموزش آلمانی به کودکان را ببینید:

یک موتور جستجوی کودکان به زبان آلمانی

Blinde-kuh.de: موضوعات مختلفِ auf Deutsch را در یک قالبِ مناسبِ کودک کشف کنید. این وبسایت منابعی را ارائه می کند که به ترتیب سن سازمان دهی شده است. شما در این جا اخبار، ویدئوها، بازی ها و حتی یک کلید جستجوی سرگرم کننده را پیدا خواهید کرد که موضوعات مفرحی را برای بچه های شما به ارمغان می آورد تا بخوانند و گوش کنند.

سایت بازی های آموزشی زبان آلمانی

Hello World بیش از ۶۰۰ بازی و فعالیتِ رایگانِ آنلاین را به زبان آلمانی ارائه می کند. این لیست از آهنگ ها گرفته تا پازل های آلمانی طولانی است. بازی های جورچینِ سرگرم کننده به همراه صوت حتی برای جوان ترین و جدیدترین زبان آموزان مناسب هستند.

German-games.net برای زبان آموزان با سن کمی بیش تر فعالیت هایی را ارائه می کند، مانند بازی های کلاسیک آلمانی، بازی های آموزشی درباره ی هجی کردن و بازی هایی خلاقانه مانند بازیِ صخره ی سرازیر که شما باید روی یک سنگِ در حال افتادن کلیک کنید و سپس فوری به یک سوال جواب دهید. بهترین مساله رایگان بودنِ همه چیز است.

Hamsterkiste.de بازی ها و تمرین های مختلفی را درباره ی موضوعات متفاوتِ مدرسه ای ارائه می کند، تا بچه های شما بتوانند زبان خارجیِ خود را در حیطه های مختلفِ مطالعه به کار گیرند.

سایت ترانه های محلی آلمانی و آهنگ های کودکان

Mamalisa.com یک وبسایت با آهنگ های آلمانیِ زیادی برای بچه ها است، که با ترانه های انگلیسی و آلمانی کامل شده است تا شما بتوانید همراه با آن ها بخوانید. اگر شما در آلمان بزرگ شده باشید، این وبسایت برایتان خیلی ناخوشایند است!

Kinderweb (uncg.edu) به ترتیبِ سن سازمان دهی شده است. بازی ها و داستان ها را در بر می گیرد و به خیلی از وبسایت های دیگر مرتبط می شود که احتمال دارد مورد علاقه ی زبان آموزان جوان باشد. البته که همه چیز به زبان آلمانی است.

سایت آموزش زبان آلمانی برای نوجوانان

Wasistwas.de یک سایت آموزشی است که بچه ها را در موضوعات مختلفِ آلمانی همراهی می کند (طبیعت و حیوانات، تاریخ، ورزش، تکنولوژی). بچه ها می توانند حتی سوالات خود را برای دریافت پاسخ ارائه کنند و برای آن چه که یاد گرفته اند در آزمونک شرکت کنند. این حالتی تعاملی دارد و باعث می شود تا چیزهای بیش تری بخواهید.

Kindernetz.de برای سطح متوسط و بالاتر بهترین است. این وبسایت شامل گزارش های کوتاه ویدئویی (با گزارش نوشتاری) درباره ی موضوعات مختلف است، مانند علوم، حیوانات و موسیقی.