سایت های پادکست برای آموزش تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مقاله به وب سایت های پادکست برای آموزش تافل اشاره می کند که می تواند برایتان مفید باشد. پس با ما همراه باشید.

به سایت های پادکست برای آموزش تافل توجه کنید:

سایت های پادکست برای آموزش تافل
سایت های پادکست برای آموزش تافل

D2B ENGLISH
دلیل عالی بودن این پادکست برای آمادگی در تافل: مکالمه ی تجاری به طور اتفاقی لغات و مفاهیم تجاری را با هم ادغام می کند. این برای افزایش دایره ی لغات شما در این حیطه کمک کننده خواهد بود اما در رابطه با گوش کردن تعاریف لغات جدید هم کمک کننده است. این مکالمات انواع مکالماتی را منعکس می کنند که شما احتمالاً آن ها را موقعی که یک شاگرد در طی ساعات اداری به دیدن استادی می رود، شنیدید چون یک میزبان گاهی تعریف ها یا شفافیت هایی را ارائه می‌ کند و دیگری احتمال دارد درباره ی لغتی بپرسد که پیش بینی می کند مخاطبان نمی دانند.

BUSINESS ENGLISH POD (SPECIFICALLY THE BUSINESS ENGLISH NEWS)
دلیل عالی بودن این پادکست برای آمادگی در تافل: قسمت های این پادکست به طور مخصوص به خوبی با مقاله ی ادغامی هم راستا است. به طور نمونه یک قسمت با خلاصه ای از فهم فعلی یا با پردازش افکار روی یک موضوع شروع می شود و سپس بقیه ی سخن رانی به طور جزئی به تضاد، رفع یک سوء تفاهم، یا ظهور اطلاعات و گرایشات یک موضوع می پردازد. به علاوه، مدت قسمت ها برای آمادگی در تافل ایده آل است.

۶ MINUTE ENGLISH
دلیل عالی بودن این پادکست برای آمادگی در تافل: اطلاعات این پادکست برای صحبت های کوتاه فوق العاده است. آن ها موضوعاتی از قبیل مدهای زودگذر در سلامتی، تکنولوژی، غذا و خیلی چیزهای بیش تر را پوشش می دهند. لحن بین میزبانان غیر رسمی است، اما سراسر صحبت شامل حقایق و لغات آکادمیک می شود، که باعث می شود برای تمرین یادداشت برداری در تافل عالی باشد.

BBC RADIO’S A HISTORY OF THE WORLD IN 100 OBJECTS
دلیل عالی بودن این پادکست برای آمادگی در تافل: تافل تعدادی از حیطه های آکادمیک مختلف را پوشش می دهد. این پادکست برای بیش تر قرار گرفتن در مقابل علم انسان شناسی عالی است. موضوعات به صدها سال قبل برمی گردند. با توجه به تنوع موضوعات مورد پوشش، ارتباطات میان رشته ای می توانند با هنر، اقتصاد، و چیزهای خیلی بیش تری همراه شوند. سطح جزئیات در هر یک از این پادکست ها آن را برای لیسنینگ تافل مفید می سازد.