بهترین کارها برای شرکت در آزمون تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد لیستی از بهترین کارها برای شرکت در آزمون تافل را مورد بررسی قرار می دهد. پس حتما برای اینکه بهترین نمره را کسب کنید این کارها را انجام دهید.

اما بهترین کارها برای شرکت در آزمون تافل چه مواردی هستند:

بهترین کارها برای شرکت در آزمون تافل
بهترین کارها برای شرکت در آزمون تافل

 

هیچ راه دیگری وجود ندارد، هرچه بیشتر تمرین کنید، نمره ی بالاتری می گیرید! اما آیا می دانید که چگونه همزمان با آماده شدن، بیشترین استفاده را از زمان، پول، انرژی و سایر منابع کنید؟

  • خیلی زود امتحان ندهید. اگر می توانید آزمون را چند ماهی به تعویق بیاندازید، زمانی بیشتری برای آماده شدن خواهید داشت. تا وقتی ۹۹ درصد آماده نشده اید ثبت نام نکنید. این یعنی احتمالاً نمره ی بالاتری میگیرید. اما مراقب باشید: باید به خود تعهد بدهید که از زمان اضافی برای مطالعه ی زیاد استفاده کنید وگرنه آنچه را آموخته اید فراموش می کنید.
  • یک برنامه ی درس خواندن درست کنید و به آن متعهد بمانید. ببینید به چه تعداد آزمون آزمایشی و منابع می توانید دسترسی داشته باشید و برنامه ای طراحی کنید. باید مرتباً در آزمون های آزمایشی شرکت کنید. تلاش کنید هر هفته یا هر دو هفته یکی بدهید. پاسخهایی را که اغلب اشتباه جواب می دهید به ذهن بسپارید و آن حوزه ها از انگلیسی را تمرین کنید. باقی زمان خود را برای بهبود سطح انگلیسی عمومی صرف کنید. اگر آن قدری که می خواهید به آزمونهای آزمایشی زیادی دسترسی ندارید، می توانید آزمون آزمایشی خودتان را طراحی کتید.
  • تظاهر به دادن آزمون کنید. هفت آزمون آزمایشی را برای هفته ی پیش از آزمون نگاه دارید. هر روز طوری بیدار شوید که انگار روز آزمون واقعی است و تظاهر کنید که واقعی است. هر روز آزمونی کامل با شرایط امتحانی بدهید و تظاهر کنید که واقعی است. هیچ دیکشنری، تلفن همراه، هیچ کمکی نباید در کار باشد. عملکرد خود را زمان بگیرید و وقتی زمان تمام شد توقف کنید. احتمالاً احساس اضطراب زیادی خواهید داشت اما این چیز خوبی است! غلبه بر اضطراب چیزی است که باید انجام دهید. وقتی یاد گرفتید چگونه سطح استرس خود را کنترل کنید، احتمالش هست که آزمون واقعی هم درست مثل جلسه ی تمرینی دیگری باشد.