بهترین تجربیات تافل TOEFL Forum

بهترین تجربیات تافل TOEFL Forum

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می داند که برای تعداد زیادی از زبان آموزان داشتن اطلاعات درست در مورد تافل در میان این همه اطلاعات در اینترنت بسیار دشوار است. بهترین اطلاعات را می توان از افرادی گرفت که خود وارد مرکز تافل شده اند و در آزمون شرکت کرده اند. اما برای اینکه بهترین تجربیات تافل را بدست آورید ما سعی کرده ایم چندین تالار گفتگو یا Forum  را به شما معرفی کنیم که بتوانید با به روز ترین و آخرین تجربیات تافل روبرو شوید و با افرادی که تافل را گذرانده اند صحبت کنید و از استرس خود کم کنید.

بهترین تجربیات تافل TOEFL Forum
بهترین تجربیات تافل TOEFL Forum

URCH

یکی از بهترین تالار های گفتگوی تافل می باشد که اعضای بسیار پیگیری دارد و معمولا هر سوالی با جواب های بسیار زیاد کاربران همراه خواهد شد. برای هر کدام ار مهارت ها و مرکز های تافل می توانید یک گروه ببینید که در آن سوالات مختلف مورد بررسی قرار می گیرند.

TOEFL resources

سایت TOEFLresources.com یک بخش بسیار جالب دارد که شاید شما را هم غافلگیر کند. در یکی از بخش های این تالار گفتگو بخشی وجود دارد که شما می توانید Writing خود را قرار دهید  و توسط کارشناسان و اعضای گروه های مختلف آن را تصحیح کنید و نمره تقریبی خود را کسب کنید. این بخش برای اکثر زبان آموزانی قصد خود آموزی تافل را دارند بسیار مفید است.

English-Test.net

این سایت هم با داشتن بیش از ۱۷۰۰۰۰ تجربیات تافل تقریبا بی همتاست. یکی دیگر از خصوصیات این سایت قابلیت جستجوی سایت است. با این قابلیت شما به راحتی می توانید در میدان بیش از ۳۰۰ صفحه موجود جستجو کنید و نزدیکترین سوال ها به سوال خود را ببینید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد معتقد است که برای موفقیت در مسیر تافل داشتن این اطلاعات می تواند برای شما برگ برنده به حساب بیاید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.