بهترین روش یادگیری زبان المانی

بهترین روش یادگیری زبان المانی

یادگیری هیچ زبانی آسان نیست اما اگر واقعا قصد یادگیری زبان آلمانی را داشته باشید می توانید به آن دست پیدا کنید. زبان آلمانی یک زبان منطقی با قوانین مرتب است که واژگان کمی از دیگر زبان ها گرفته است. زبان آلمانی به خانواده ای مطعلق است که  زبان های دیگری همچون انگلیسی ، دانمارکی ، هلندی را نیز شمامل می شود. زبان آلمانی و انگلیسی بسیار به هم نزدیک هستندو اگر زبان انگلیسی شما خوب باشد در یادگیری زبان آلمانی بسیار موفق خواهید بود. در این مقاله آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی می کند بهترین روش یادگیری زبان آلمانی را معرفی نماید.

  • موارد پایه را خوب درک کنید.

در ابتدا حروف صدا دار و حروف بی صدای زبان آلمانی را یاد بگیرید.

در آلمانی حروف صدادار و بیصدا با آنچه در انگلیسی بیان می شود متفاوت هستند. با یادگیری این حروف راه تلفظ شما در زبان آلمانی بسیار آسان تر است.

در آلمانی حروف اضافه وجود دراد که در زبان انگلیسی وجود ندارد. این حروف عبارتند از: ( Ä Ö Ü ß )

  • ساختار پایه ای جملات آلمانی را یاد بگیرید:

یاد بگیرید چطور جملات پایه آلمانی را بسازید. این کار زیاد مشکل نیست چون تا حد زیادی شبیه به زبان انگلیسی است.

  • در کلاس های آموزش زبان آلمانی شرکت کنید:

همانطور که سعی می کنید خود را با زبان آلمانی آشنا سازید سعی کنید در کلاس های آموزش زبان آلمانی نیز شرکت نمایید. این کار شما را به جنبه های پیشرفته تر زبان المانی آشنا می سازد و باعث می شود شما خود را در محیط آموزش آلمانی غوطه ور کنید.

  • دوستان آلمانی پیدا کنید:

اگر می توانید با افراد آلمانی زبان دوست شوید و با انها در ارتباط باشید.

  • منابع آلمانی را زیاد مطالعه کنید:

سعی کنید تا می توانید مجلات ، کتاب ها ، سایت ها و… که به زبان آلمانی هستند بخوانید.

آموزشگاه زبان آلمانی ایران آکسفورد تنها برگزار کننده دوره های زبان آلمانی در ایران است که دوره های فوق فشرده مکالمه زبان آلمانی را برای آمادگی آزمون های زبان آلمانی برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.