بهترین سایت ها برای آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین سایت ها برای آموزش گرامر زبان انگلیسی اشاره می کند. این وب سایت ها را می توانید به راحتی با یک جستجو در گوگل پیدا کنید. حتما از این منابع استفاده کنید.

بهترین سایت ها برای آموزش گرامر زبان انگلیسی

بهترین سایت ها برای آموزش گرامر زبان انگلیسی

اما بهترین سایت ها برای آموزش گرامر زبان انگلیسی را با هم ببینیم:

قوانین گرامر خیلی مهم هستند چون آن ها موقعیت های زبانی زیادی را طبقه بندی (گروه بندی) می کنند و اطلاعاتی را به شما می دهند که بعد می توانید آن ها را در بافت های متنی فراوانی به کار ببرید (موقعیت ها).

برای این که بدانید کدام قوانین را مطالعه کنید، در امتحان برشناختی گرامر شرکت کنید تا بفهمید در کدام موضوعات ضعیف ترین هستید.

موقعی که شما یک قانون را برای شروع انتخاب کرده اید، آن قانون را به دقت مطالعه کنید و سپس تا جایی که می توانید مثال بخوانید.

این جا جایی است که شما می توانید قوانین را مطالعه کنید:

GrammarBook این سایت ارائه ای جزئی از هر قانون گرامر را در اختیار شما قرار می دهد و قسمتی هم درباره ی قوانین علائم نقطه گذاری دارد. مثال های ارائه شده جملات ساده ای هستند که فهمشان راحت است، حتی برای مبتدیان و شاگردان سطح پایین ترِ متوسط.

British Council’s English Grammar این وبسایت هم خیلی به کار می آید، چون درست بعد از ارائه ی هر قانون به شما تمرین می دهد. توضیحات کاملاً جامع (کامل) هستند، و شامل جملات و مثال های متعدد برای هر مفهوم می شوند تا شما واقعاً آن ها را متوجه شوید.

Edufind’s English Grammar Guide این سایت یک منبع بسیار خوش ساخت و با جزئیات است که شما می توانید از آن استفاده کنید. هشت طبقه بندی دارد: اسم، صفت، قید، ضمیر یا صفت اشاره، فعل و زمان فعل، گفتار، علائم نقطه گذاری و بند نسبیت. به علاوه، این شامل یک امتحان گرامر رایگان هم می‌ شود که قوانین بافت متنی را مورد آزمایش قرار می‌ دهد.

‘The Oxford Guide to English Grammar’ اگر شما کار با کتاب را ترجیح می دهید، می توانید از این راهنما استفاده کنید، که فوق العاده پر از جزئیات است و دانلود آن در قالب پی دی اف رایگان است. این برای زبان آموزان سطوح بالاتر از متوسط و پیشرفته بهتر است چون پیچیده تر از منابع آنلاین است.

تمام این منابع می تواند توسط زبان آموزانی استفاده شود که سطحشان پایین تر از متوسط است، چون قوانین به وضوح در زبانی ساده توضیح داده می شوند. موقعی که شما می خواهید قوانین را دوره کنید، استفاده از وبسایت های گرامری مختلف ایده ی خوبی است.

بعد از این که یک قانون و مثال هایش را خواندید، گام بعدی تمرین کردن است‌.

مقالات مرتبط

تفاوت های بین انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی

هر دو لهجه انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیی را آموزش می دهد. اما امروز می خواهیم به تفاوت های بین انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی اشاره کنیم. پس حتما با ما همراه باشید. به تفاوت های بین انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی توجه کنید: در حالی که مسلماً تنوعات خیلی بیش تری از انگلیسی وجود دارد، انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی دو […]

چگونه سرعت آموزش زبان انگلیسی را بالاتر ببریم؟

بسیاری از زبان آموزان را در دوره های سریع و فشرده خود به سطح خوب زبان انگلیسی می رساند. اما به جز کلاس چگونه سرعت آموزش زبان انگلیسی را بالاتر ببریم؟ پس با ما همراه باشید تا جواب را ببینید. اما چگونه سرعت آموزش زبان انگلیسی را بالاتر ببریم؟ بعضی افراد از استعداد ذاتی برای یادگیری زبان ها برخوردارند اما […]

چگونه انگلیسی را یاد نگیریم!

مطالب بسیاری را بیان کرده است که نشان می دهد چطور می توانید زبان یاد بگیریم. اما امروز می خواهیم نشان دهیم که چگونه انگلیسی را یاد نگیریم! اگر شما هم دوست دارید زبان انگلیسی را یاد نگیرید این کارها را انجام دهید اما اگر دوست دارید زبان انگلیسی یاد بگیرید از آنها دوری کنید. اما چگونه انگلیسی را یاد […]

کارهایی که به تنهایی برای آموزش زبان انگلیسی کافی نیستند

روش های آموزش زبان بسیار زیادی را به زبان آموزان معرفی کرده است. اما کارهایی که به تنهایی برای آموزش زبان انگلیسی کافی نیستند را ببینید و سعی نکنید آنها را جایگزین یادگیری و آموزش اصولی زبان کنید. هر چند این روش ها در کنار دیگر روش های آموزش زبان بسیار مفید هستند. به کارهایی که به تنهایی برای آموزش […]

چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟

برگزار کندده کلاس های آموزش زبان انگلیسی برای سنین مختلف ی باشد. اما امروز بررسی می کنیم که چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟ پس با ما همراه باشید. اما چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟ ۱ موانع در مسیر فراگیری زبان توسط فرد بزرگسال را شناسایی کنید. می‌دانیم که بچه‌های کم سن در […]

چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید

برگزار کننده کلاس های زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی و بریتانیایی در ایران می باشد. اما چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید ؟ پس با ما همراه باشید. اما چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید : ۱ برای برقراری ارتباط به انگلیسی تلاش کنید. از همه انتظار نداشته باشید که گویش منحصر بفرد شما […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ