کتاب آموزش زبان اسپانیایی Suena

کتاب آموزش زبان اسپانیایی suena

در دوره های آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴  از کتاب آموزش زبان اسپانیایی suena استفاده می شود. کتاب آموزش زبان اسپانیایی suena که با کتاب تمرین همراه است از کتاب هایی است که بسیار کاربردی است. این کتاب از کتاب های آموزش زبان اسپانیایی است که بیشتر بر روی مهارت های مکالمه ای زبان آموزان تاکید دارد.

برای کسانی که به زبان اسپانیایی برای کار و یا مهاجرت نیاز دارند کتاب آموزش زبان اسپانیایی suena که از سال ۲۰۰۶ چاپ می شود و دارای ویرایش های جدیدتری هم نیز هست می تواند بسیار مناسب باشد. این کتاب بر اساس متود آموزش زبان Communicative طراحی شده است و به همین دلیل می تواند شما را برای زندگی در یک محیط اسپانیایی زبان آماده کند. این کتاب ها بر اساس سطح بندی اروپا طراحی شده اند و در سطح های مختلف A1, A1, B1, B2, C1, C2 هستند. هر کدام از این سطوح تعاریف خاص خود را دارد که می توان به صورت کلی بیان کرد که حرف A نشان دهنده سطح مبتدی ، سطح B نشان دهنده سطح متوسط زبان اسپانیایی و سطح C نشان دهنده سطح پیشرفته زبان اسپانیایی است. هرچه اعدادی که در کنار این حروف هستند نیز بالاتر رود، نشان دهنده سطح زبانی بالاتری است.

این کتاب ها از کامل ترین کتاب های آموزش زابن اسپانیایی است و در اکثر سایت های فروش کتاب از بقیه کتاب های اسپانیایی امتیاز بیشتری کسب کرده است. در سری کتاب آموزش زبان اسپانیایی suena یادگیری واژگان زبان اسپانیایی از اولویت های نویسندگان است و به همین دلیل در مدت زمان نسبتا کمتری نسبت به دیگر کتاب ها زبان آموزان به دایره واژگان بسیار خوبی دست پیدا می کنند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های زبان اسپانیایی است برای کسب اطلاع بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.