زبان پرتغالی برزیل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز تخصصی آموزش زبان پرتغالی اروپایی و برزیلی در ایران می باشد. اگر شما دوست دارید زبان پرتغالی برزیل را یاد بگیرید می توانید در کلاس های آموزشی ما شرکت کنید. اما بیایید با زبان پرتغالی برزیل بیشتر آشنا شوید.

زبان پرتغالی برزیل

زبان پرتغالی برزیل

با زبان پرتغالی برزیل بیشتر آشنا شوید

پرتغالیِ مخصوصِ برزیل یک زبان زیبا است که به گویش های مختلفی در سراسر برزیل صحبت می شود. اگر چه پرتغالیِ مخصوصِ برزیل مشابه زبان های پرتغالی اروپایی است (در اصل در پرتغال صحبت می شود)، تفاوت های متعدد و مهمی بین این دو وجود دارد.

اگر شما با اسپانیایی آشنا هستید، تفاوت ها را می دانید. اگر چه اسپانیاییِ آمریکای جنوبی و پرتغالیِ برزیلی خیلی مشابه هستند، تفاوت های کمی دارند:

  • همیشه برای دوم شخص جمع و سوم شخص جمع از صرف درست استفاده کنید؛ یعنی، “they” و “you guys” مشابه هستند – حتی در مورد رعایت آداب. خواه شما در حال سخن رانی باشید یا صحبت با دوستان، این مشابه است.
  • لغات می تواند کاملاً متفاوت باشد – حتی با اساسی ترین لغات. قرمز در اسپانیایی “rojo” است؛ در پرتغالیِ برزیلی “vermelho” است. هرگز هیچ فرضی نکنید.
  • فقط سه صرف برای شخص وجود دارد. بله! اما آن ها از زمان کاملاً جدیدی استفاده می کنند، وجه شرطی آینده.

بدانید که وقتی شما به ایالت متفاوتی می روید لهجه ها در برزیل می توانند به طور قابل توجهی تغییر کنند. اگر شما به ریودژانیرو سفر کرده یا نقل مکان می کنید، خوب است بدانید که آن ها لهجه و روش گفتار خود را گسترش داده اند. تعدادی تفاوت در تلفظ هم وجود دارد.

  • به جای چیزهایی مانند “OK” برای تایید یک پیشنهاد “Demorou!” آورده می شود. “Bacana” به معنای “cool” است، و “inteligente” می شود “cabeçudo”. و این فقط سه مثال است!
  • بدیهی است که در بیش تر موقعیت های رسمی به ناسزا گفتن واکنش نشان داده می شود، اما اگر شما برای تماشای بازی فوتبال به یک رستوران محلی رفته اید، این حالت پیش خواهد آمد. “Porra” لغتی خوب برای شروع است تا ناامیدی کلی خود را ابراز کنید.
  • درباره ی صداها، تقابل با “r” است و باید کمی بیش تر از گلو گفته شود (به یاد دارید که چه طور مانند “h” تلفظ می شد؟) به چیزی نزدیک تر به “loch” فکر کنید.
  • “S” در انتهای لغات یا هجاها که بعد از آن یک حرف بی صدا آمده است (t, c, f, p) در این جا به “sh” تبدیل می شود. پس “meus pais” به “mih-oosh pah-eesh” تبدیل می شود.
مقالات مرتبط

چرا زبان پرتغالی یاد بگیریم؟

امروز به شما نشان می دهد که چرا زبان پرتغالی یاد بگیریم؟ این زبان فوق العاده دلایل بسیاری به ما ارائه می دهد. به این دلایل توجه کنید. اما چرا زبان پرتغالی یاد بگیریم؟ ۱. پرتغالی یکی از گسترده ترین زبان های جهان است تقریباً ۲۰۸ میلیون نفر گویشوران بومی پرتغالی هستند، که آن را به ششمین زبان رایج دنیا […]

آیا زبان پرتغالی زبان سختی است؟

مرکز آموزش زبان پرتغالی در ایران می باشد. این سوال که آیا آیا زبان پرتغالی زبان سختی است؟ ذهن بسیاری از زبان اموزان علاقمند به این زبان را مشغول کرده است. پس با ما باشید. زبان مادری‌تان چیست؟ اگر به یکی از زبان‌های لاتین (اسپانیایی، ایتالیایی یا فرانسوی) صحبت می‌کنید، احتمال آسان یاد گرفتن زبان پرتغالی بالاتر است، از همه‌ی […]

۶ نکته برای یادگیری زبان پرتغالی برزیلی

۶ نکته برای یادگیری زبان پرتغالی برزیلی را بیان می کند که برای همه کسانی که قصد تحصیل و یا مهاجرت به این کشور زیبا را دارند بسیار مفید است. این ۶ نکته برای یادگیری زبان پرتغالی برزیلی را با دقت بخوانید ۱- تعداد زیادی کتاب‌های زبانی، نوارها، سی‌دی‌ها و دوره‌های درسی وجود دارد. بعضی از بقیه بهتر هستند و […]

کلاس‌های رایگان اینترنتی زبان پرتغالی

تنها اموزشگاه زبان رسمی در آموزش زبان پرتغالی به برخی از کلاس‌های رایگان اینترنتی زبان پرتغالی اشاره می کند که بتوانید سطح زبان را افزایش دهید. برخی از کلاس‌های رایگان اینترنتی زبان پرتغالی آیا در حال یادگیری زبان پرتغالی هستید و می‌خواهید که بهترین درس‌های رایگان زبان پرتغالی را در اینترنت پیدا کنید؟ ما زیاد و وسیع گشتیم تا منابعی […]

نکاتی درباره‌ی یادگیری زبان پرتغالی

تنها موسسه تخصصی برای آموزش زبان پرتغالی در ایران است. امروز به نکاتی درباره‌ی یادگیری زبان پرتغالی اشاره می کنیم که یادگیری زبان پرتغالی را برایتان شیرین تر می کند. آیا برای نکاتی درباره‌ی یادگیری زبان پرتغالی آماده اید؟ بسیاری از ما المپیک را در برزیل تماشا کردیم. بر خلاف تمام گزارشات بد که همیشه در بازی‌های المپیک شاهد هستیم- […]

تدریس خصوصی زبان پرتغالی

تدریس خصوصی زبان پرتغالی آیا قصد یادگیری زبان پرتغالی دارید و یا می خواهید زبان برزیلی را در مدت کمی آموزش ببینید ؟ بهترین روش و کوتاهترین راه می تواند تدریس خصوصی زبان پرتغالی باشد. به عنوان تنها مرکز تخصصی زبان پرتغالی و زبان برزیلی در ایران این دوره ها را برای شما برگزار می کند. از خصوصیات این دوره […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ