آیلتس British Council

بخش آیلتس British Council

آیلتس آزمون زبان انگلیسی است که به صورت مشترک توسط سه سازمان British Council  ، IDP  استرالیا و دانشگاه کمبریج برگزار می شود. سازمان British Council که در بخش فرهنگی خود اقدام به برگزاری این آزمون در سراسر جهان می نماید و همچنین آموزش آیلتس را نیز برگزار می کند بخش آموزش زبان British Council بیش از ۷۵ سال سابقه داد و در سراسر دنیا در حال فعالیت می باشد.

در British Council شما می توانید اقدام به ثبت نام آیلتس کنید و به شما کمک می کند تا نوع آزمون خود را مشخص کنید و در تاریخ مورد نظر خود بتوانید در این آزمون شرکت کنید. این سایت به صورت رایگان برخی از منابع آزمون آیلتس را در اختیار زبان اموزان قرار می دهد تا در سراسر دنیا بتوانید برای این آزمون خود را آماده کنید.

خدمات سایت بریتیش کانسیل

نرم افزار آموزش آیلتس برای گوشی های موبایل با سیستم عامل اندروید هم به تازگی در این سایت قرار داده شده است تا برای تمرین واژگان آیلتس می تواند مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین برای بهبود مهارت های Listening, Writing, Speaking, Reading منابع صوتی و تصویری در این سایت قرار دارد تا بتوانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه ثبت شده در British Council می باشد.

این آموزشگاه برگزار کننده دوره های مکالمه و آموزش آیلتس در تهران و ایران می باشد. در دوره های آموزش آیلتس موسسه زبان ایران آکسفورد آموزش تضمینی آیلتس هم صورت می گیرد و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر وجه پرداختی به زبان آموز عودت داده می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان تنها عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد در ایران و Subscriber اصلی Oxford University Press از اساتید مجرب و Native استفاده می کند و دوره های مختلف حضوری و غیر حضوری ( آنلاین ) آموزش آیلتس را برگزار می کند . برای کسب اطلاعات بیشتر با شمماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.