امتحان BULATS زبان انگلیسی

امتحان BULATS زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها مرکز برگزاری دوره های آموزش تخصصی امتحان BULATS دانشگاه کمبریج در ایران می باشد.

امتحان BULATS زبان انگلیسی
امتحان BULATS زبان انگلیسی

امتحان BULATS چیست؟

Business Language Testing Service یک آزمون ۴ مهارتی است که برای محیط های کاری طراحی شده است. امتحان BULATS زبان انگلیسی برای کشور های انگلیسی زبان و محیط های کاری این کشور ها طراحی شده است . از سطح A1  تا C1 متفاوت است. البته آزمون BULATS برای زبان های اسپانیایی ، آلمانی و فرانسه هم وجود دارد که برخی از شرکت ها و موسسات در این کشور ها برای پذیرش و  استخدام از این آزمون استفاده می کنند.

آزمون Online

امتحان BULATS زبان انگلیسی از تاریخ January 2017 تنها به صورت آنلاین برگزار می شود و دیگر آزمون Paper Based وجود نخواهد داشت.

مفاد امتحان BULATS زبان انگلیسی چیست؟

این تست در ۴ بخش برگزار می شود:

Reading And Listening : حدود یک ساعت به طول می انجامد. به دو بخش Listening/Reading و Language Knowledge تقسیم بندی می شود. نتیجه آزمون آنلاین در انتهای آزمون در اختیار شما قرار می گیرد.

Speaking : این بخش حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد. موضوعات عمومی زبان مطرح می شوند و شامل ۵ بخش است: Interview, Reading Aloud, Presentation, Presentation with graphic, Communication activity

Writing : حدود ۴۵ دقیقه زمان می برد. دو بخش دارد : نوشتن یک نامه و در بخش دوم نوشتن یک گزارش ۱۸۰ تا ۲۰۰ کلمه ای در مورد موضوع ارائه شده.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با ارائه منابع امتحان BULATS و برگزاری آزمون های آزمایشی BULATS در ایران زبان آموزان را برای این آزمون آماده می کند.

تاریخ های برگزاری آزمون

این آزمون در تاریخ های متعددی برگزار می شود و هر مرکز ممکن است تاریخ مشخصی را به شما ارائه دهد. برای ثبت نام آزمون BULATS  و شرکت در دوره های آمادگی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.