خرید مدرک تافل

فروش مدرک تافل با استعلام

گرفتن مدرک تافل تضمینی بدون آزمون برای داوطلبین ساده ترین روش برای رسیدن به تافل است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز بررسی می کند که آیا امکان دریافت مدرک تافل پولی وجود دارد؟ و آیا این مدارک اعتبار دارند؟ اگر شما هم دوست دارید بدانید که چطور می توانید از اصالت مدرک TOEFL iBT اطلاع پیدا کنید و بدانید که چه روش هایی برای خرید مدرک تافل پولی وجود دارد و هر کدام چقدر مطمئن هستند حتما به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

هزینه خرید مدرک تافل

اولین و شاید مهم ترین نکته که برای گرفتن تافل بدون آزمون مطرح می شود بحث هزینه آن است. از آنجا که هیچ معیاری برای سنجش هزینه وجود ندارد، هزینه ای بسیار متفاوتی هم معمولا از افراد خواسته می شود. معمولا هزینه های حدود ۳۰ الی ۴۰ میلیون تومان به طور متوسط برای این کار خواسته می شود. ممکن است شما هزینه های بالاتر تا ۱۲۰ میلیون تومان یا ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار هم بشنوید. اما بیایید ببینیم با پرداختن این هزینه واقعا مدرک معتبر می توانید دریافت کنید یا نه!

آیا خرید مدرک اصلی تافل بدون شرکت در آزمون امکان پذیر است؟

سوال اصلی اینجاست که صرف نظر از هزینه آیا این امکان وجود دارد که بتوان مدرک تافل را بدون شرکت در آزمون خرید و مطمئن هم بود که این مدرک اصلی است؟ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با اطمینان به شما می گوید که به هیچ وجه امکان گرفتن مدرک اصلی بدون شرکت در امتحان وجود ندارد و هر شخص یا موسسه ای که چنین ادعایی می کند تنها قصد کلاه برداری از شما را دارد. آزمون تافل از موارد امنیتی بسیار زیادی استفاده می کند که به هیچ وجه شما نمی توانید بدون شرکت در امتحان نمره ای دریافت کنید. برخی از موارد امنیتی را در ادامه می بینیم.

گرفتن عکس شما در محل آزمون

هر مدرک دارای یک عکس است و عکسی که روی مدرک TOEFL iBT چاپ می شود عکسی است که از شما در مرکز آزمون گرفته شده است. پس اگر در مرکز حضور نداشته باشید مطمئنا عکسی از شما هم وجود نخواهد داشت.

خرید مدرک تافل
عکس چاپی روی مدرک تافل در جلسه امتحان گرفته می شود

چک کردن اثر انگشت و مردمک چشم

بسیاری از مراکز اثر انگشت و همینطور اثر مردمک چشم شما را نیز ضبط می کنند. با این اوصاف تقریبا امکان اینکه شما بدون حضور در امتحان مدرکی بگیرید تقریبا صفر است.

پس تنها راه گرفتن تافل پولی با استعلام فرستادن شخص دیگر به جای خودتان در جلسه امتحان است. بسیاری از موسسات هم همین نکته را اشاره می کنند که شخص دیگری را جای شما می فرستند. اما آیا می شود شخص دیگری را جای خودتان به سر جلسه امتحان بفرستید. در ادامه به این مورد هم بیشتر می پردازیم.


فرستادن شخص دیگری جای خودتان در جلسه امتحان تافل

تا اینجا دیدید که اصلا بدون شرکت فیزیکی در امتحان تافل نمی توانید مدرک را بگیرید. اما ممکن است فکر کنید که خوب می توانید شخص دیگری که زبان بهتری را دارد به سر جلسه بفرستید و بدون هیچ مشکلی نمره مورد نظر خود را دریافت کنید. موسساتی که معمولا قول گرفتن مدرک تافل با استعلام را به شما می دهند، نیز بیان می کنند که اشخاصی را به جلسه می فرستند و شما بدون هیچ مشکلی می توانید مدرکتان را دریافت کنید.

این وسوسه تا حدی شیرین است که خیلی ها ریسک را قبول می کنند و هزینه های بسیار زیادی را پرداخت می کنند. اما آیا این مسئله ممکن است. ما به شما دلایلی زیادی ارائه می کنیم که ببنید اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست.

ارائه پاسپورت قبل از ورود به مرکز تافل

برای اینکه شما بتوانید وارد مرکز شوید باید پاسپورت داشته باشید. برای اینکه اسم شما در مدرک ذکر شود مسلما باید پاسپورت به اسم شما باشد. پس مطمئنا در همان نگاه اول افراد متوجه می شوند که پاسپورت با چهره فرد تطابق ندارد و شما لو رفته اید.

ارسال فیلم و تصویر ضبط شده شما با دوربین ها در جلسه آزمون به ETS

برخی از موسسات ادعا می کنند که شخصی در مرکز با آنها همدست است و پاسپورت را چک نمی کند. هر چند این ادعا خیلی بعید است اما بیایید فکر کنیم که درست باشد. سنتر های تافل بهترین تکنولوژی های امنیتی را در اختیار دارند و دوربین های مرکز فیلم چهره شما را به همراه تصویر پاسپورت برای ETS می فرستند و آنجا هم مورد بررسی قرار می گیرند. خب! مطمئنا کسی نمی تواند ادعا کند که در ETS آمریکا هم همدست دارند و تافل را بدون مشکل به شما ارائه می دهند.

پس فرستادن شخص دیگر به جلسه تافل کاملا غیر ممکن است.

تافل به حدی امنیت بالایی دارد که بسیاری خرید مدرک پولی آیلتس را امکان پذیر تر می دانند. برای دیدن هزینه و شرایط خرید مدرک آیلتس پولی کلیک کنید.


چاپ مدرک تافل جعلی با استعلام

آخرین ادعایی که توسط موسسات و افراد سودجو بیان می شود این است که ما مدرک تافل را دقیقا با همان کیفیت واقعی چاپ می کنیم و کد استعلام هم معتبر است. این مسئله کاملا غیر ممکن است زیرا:

  • کاغذهای چاپی همه از فناوری ضد کپی استفاده می کنند
  • هر مدک دارای کد ویژه و قابل استعلام است و آن کد فقط توسط ETS صادر می شود و قابل استعلام است.
  • پوشش لیزری روی کاغذ امکان پاک شدن و جعل را کاملا از بین می برد
  • همانند اسکناس این مدرک هم دارای Watermark می باشد

پس این گزینه هم کاملا غیر ممکن است.


گرفتن مدرک تافل تضمینی در ایران آکسفورد

پس با توجه به اطلاعات بالا فکر گرفتن تافل پولی و تقلب در امتحان را کامل از سرتان بیرون کنید و تا وقت و هزینه بسیار زیادی را از دست ندادید سعی کنید روش اصولی و کلاس های آموزشی تافل را برای خود انتخاب کنید. بهترین و مطمئن ترین راه برای گرفتن تافل کلاس های آموزشی فوق فشرده و تضمینی آموزش تافل می باشد.

در کلاس آموزش تضمینی تافل ایران آکسفورد در صورت عدم کسب نمره وجه به شما عودت داده خواهد شد. برای دیدن شرایط آموزش تافل تضمینی کلیک کنید.