ESOL کمبریج

ESOL کمبریج
Cambridge English : ESOL Skills for Life (Sfl) آزمون صلاحیت زبان انگلیسی برای زبان آموزان بالای ۱۶ سال است که در انگلیس ، ولز و ایرلند شمالی کار ، زندگی و یا تحصیل می کنند.

ESOL کمبریج
ESOL کمبریج

به عنوان یک برنامه دولت انگلیس برای ارتقای سطح زبان انگلیسی آزمون ESOL کمبریج سعی در سنجش زبان این افراد در کاربرد های روزمره دارند. از سال ۲۰۱۴ بر اساس چارچوب های جدید تغییراتی انجام شده است تا با قوانین جدید مهاجرتی و برنامه های جدید انگلیس برای زبان انگلیسی را شامل شوند.
اما سوال اینجاست که اصلا ESOL کمبریج یا SFL را چرا باید انتخاب کرد و باید انتظار چه چیز هایی را داشت. اگر جواب یکی از دو سوال زیر مثبت باشد پس می توان گفت باید در این آزمون شرکت کنید.
آیا چند سالی است که در انگلیس زندگی می کنید و حالا تصمیم دارید که سطح زبانتان را برای ورود به دوره ای جدید از زندگیتان بسنجید؟
آیا برای دیدن خانواده یا کار به این کشور رفته اید؟
اما چه چیز هایی در این تست وجود دارد؟
آزمون ESOL کمبریج در ۵ سطح وجود دارد. برای هر سطح که بخواهید شما Reading , Writing و بخش تلفیقی گفتاری شنیداری را خواهید داشت. این آزمون از آنجا که در تاریخ های بسیار زیادی ارائه می شود بسیار مناسب است . آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای افراد معدودی که نیاز به این آزمون دارند ( از انجا لفظ معدود ذکر می شود که آزمون های دیگری نیز هستند که شاید بسته به شرایط شم برایتان مناسب تر باشند. برای داشتن لیستی از آزمون های با توجه به نیاز شما با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید ) دوره های آموزش ESOL کمبریج را ارائه می دهد. برای رزرو کلاس ها با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را در لیست کلاس ها قرار دهند.