آیا ایسنتاگرام می‌تواند در یادگیری زبانی خارجی به شما کمک کند؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این سوال را دنبال می کند که آیا ایسنتاگرام می‌تواند در یادگیری زبانی خارجی به شما کمک کند؟ و یا صرفا باید جهت سرگرمی از آن استفاده کرد. با ما باشید تا جواب این سوال را ببینید.

اما آیا ایسنتاگرام می‌تواند در یادگیری زبانی خارجی به شما کمک کند؟

آیا ایسنتاگرام می‌تواند در یادگیری زبانی خارجی به شما کمک کند؟
آیا ایسنتاگرام می‌تواند در یادگیری زبانی خارجی به شما کمک کند؟

آیا تا به حال سعی کرده‌اید تا چیزی را به زبانی خارجی که در حال یادگیری‌اش هستید، به اشتراک بگذارید؟
موقعی که شما در استفاده ی زبانی متفاوت از زبان مادری خود مطمئن نیستید، به اشتراک گذاشتن پست‌های عمومی در وبسایت‌های رسانه‌های اجتماعی احتمالاً آخرین چیزی است که شما می‌خواهید انجام دهید.
البته، چه کسی می‌خواهد موقع نوشتن زبانی که در آن تخصص ندارید به ایرادهای خیلی کوچک گرامری برچسب غلط بودن بزند؟ بیایید با حقیقت روبه رو شویم، خیلی از افراد بومی انگلیسی هنوز تفاوت بین ‘you’re’ و ‘your’ را نمی‌دانند، و این فقط یک مثال بود. پس چرا باید مانع انجام آن چیزی شوید که در نهایت به شما کمک می‌کند تا استفاده از زبان خارجی را بهتر سازید؟
رسانه ی اجتماعی دقیقا چه طور به استفاده‌ی شما از یک زبان خارجی کمک می کند؟ بیایید تا فیسبوک را به عنوان نقطه‌ی شروع در نظر بگیریم – به اشتراک گذاشتن عبارات ساده (لازم نیست از شکسپیر باشد) یا نقل قول‌ها به انگلیسی می‌توانند در تمرین ساختار جمله، هجی، علائم نقطه گذاری و در کل مهارت‌های نوشتاری به کار شما بیایند. موقعی که شما به طور فعال درباره‌ی جنبه‌ی گرامری این عبارات تحقیق می‌کنید، به طور خودکار چیزی جدید را اصلاح می‌کنید یا می‌آموزید، و از آن استفاده می‌کنید.
دنبال کردن وبلاگ‌ها و نویسندگان به زبان خارجی چه می‌شود؟ امروزه، همه چیز درباره‌ی نوشتنِ مجازی است – حداقل وقتی صحبت از انگلیسی به میان بیاید، ما دقیقاً نمی‌توانیم به بیشتر آن به عنوان ادبیات رجوع کنیم – و داستان‌هایی که به طور آنلاین و در فضای رسانه‌ی اجتماعی به آن‌ها بر می‌خورید. خواه شما از مُد، آشپزی، اتفاقات جهان، اخبار تکنولوژی یا فقط اخبار روزانه لذت می‌برید، همیشه برای هر شخصی چیزی وجود دارد.
قرار دادن مکررِ خود در مقابل هر زبان خارجی باعث می‌شود تا ذهن شما به عبارات، ساختار‌ها، قوانین، و غیره عادت کند. حتی فقط با شنیدن زبان، به صداهای متنوع عادت می‌کنید، و شروع کنید به مطابقت دادن و به یاد آوردن آن‌ها.