مدرک زبان فرانسه

مدرک زبان فرانسه
آزمون های مورد تاییدی در زبان فرانسه وجود دارند که به وسیله آنها می توانید مدرک زبان فرانسه خود را بگیرید و سطح زبان فرانسه خود را ثابت کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در اینجا به برخی از مدرک زبان فرانسه اشاره می کند که می تواند برای شما مفید باشد.

مدرک زبان فرانسه
مدرک زبان فرانسه

برای انکه خودتان را بهتر برای امتحانات فرانسه آماده کنید باید ابتدا این مدراک را به خوبی بشناسید. معمولا آزمون ها برای کبک مدرکی است که زبان آموزان بیشتر به دنبال آن هستند در زیر به برخی از این آزمون های و مدرک زبان فرانسه اشاره می کنیم.
مدرک زبان فرانسه TEF / TEFaQ
این آزمون  برای ۱ سال اعتبار داردو برای کسانی که قصد مهاجرت به کبک را دارند بسیار مناسب است. در آزمون TEFaQ دو بخش اجباری وجود دارد و تست استانداردی به حساب می آید.
مدرک زبان فرانسه TCF / TCFQ
این مدرک زبان فرانسه شما را در شش سطح تقسیم بندی می کند و تا دو سال قابلیت ارائه دارد. این مدرک توسط موسسه CIEP برگزار می شود.
مدرک زبان فرانسه DALF / DELF
برای کسب مدرک دلف زبان فرانسه شما باید در ابتدا سطح مورد نظر خود را انتخاب کنید. یعنی این آزمون دارای قبولی و یا ردی است. شما با انتخاب سطح خود شما می توانید در آزمون شرکت کنیدو در صورت قبول شدن می توانید مدرک دلف زبان فرانسه را کسب کنید. مدرک زبان فرانسه DALF DELF تاریخ انتقضا ندارد و شما می توانید تا آخر عمرتان از انها استفاده کنید. البته اگر قصد ارائه مدارک برای کبک را دارید حتما به یاد داشته باشید که نباید بیش از دو سال از تاریخ صدور آنها گذشته باشد.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان فرانسه در ایران می باشد. برای کسب اطلاع از دوره های مختلف زبان فرانسه با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.