دوره ttc کودکان

دوره ttc کودکان
آیا عاشق کار با کودکان هستید ؟ آیا از سطح زبان انگلیسی مناسبی برخوردارید؟ آیا به دنبال شغلی مستقل و مفیدهستید؟ اگر جواب شما به هر سه سوال مثبت است ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره ttc کودکان را به شما معرفی می کند. ما در دوره تخصصی ttc کودکان به شما تمامی موارد زیر را اشاره می کنیم:
تمامی متد های شناخته شده آموزش زبان انگلیسی به کودکان
مدیریت کلاس و مهارت های آموزش به کودکان
منابع آموزش زبان انگلیسی به کودکان و طراحی برنامه ریزی درسی برای افراد زیر ۱۵ سال
معرفی مسیرهای شغلی مدرس کودکان : تدریس به عنوان یک مدرس خصوصی در منزل و یا کاردر یک مرکز آموزشی زبان
مشخصات دوره ttc کودکان
این دوره در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شامل ۱۵ جلسه ۹۰ دقیقه می باشد. اساتید مجرب آموزش زبان در این دوره سعی می کنند با شبیه سازی کلاس ها و هم چنین گرفتن DEMO مختلف از داوطلبین میزان استرس آنها را کاهش دهند و آنها را به مدرسینی با تجربه تبدیل کننده که می توانند به همه بچه ها در همه سنین آموزش دهند.

دوره ttc کودکان
دوره ttc کودکان

طبق آمار ها در ۱۰ سال گذشته به دلیل بالا رفتن سطح آگاهی خانواده ها ، احساس نیاز به آموزش زبان و مشغله خانواده ها ، آنها سعی کرده اند که بیشتر بچه های خود را به محیط های آموزشی بفرستند و به همین دلیل فرصت بسیار خوبی برای مدرسین علاقه مند به وجود آمده که به آرزوی خود برسند. هر چند دقیقا همین جا پاشنه آشیل بسیاری از مدرسین هم است که فکر می کنند بدون نیاز به آموزش تخصصی می توانند وارد این حوزه شوند که در برخی مواقع آسیب های جبران ناپذیری هم در بر داشته است. یکی از قسمت های مهم دوره ttc کودکان بررسی تفاوت های شخصیتی بزرگسالان و کودکان است. انواع مختلف یادگیری در کودکان و هم چنین تفاوت های فیزیکی ( به عنوان مثال در تارهای صوتی کودکان ونوجوانان و بزرگسالان ) از موارد آموزشی می باشد.
برای شرکت در دوره ttc کودکان با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.