هزینه کلاس زبان چینی گروهی خصوصی ۱۴۰۰

شهریه کلاس های زبان چینی سال ۱۴۰۰ ایران آکسفورد

یک فاکتور مهم در تصمیم گیری های امروز همه ما هزینه هاست. داشتن کیفیت در کنار قیمت مناسب همیشه جزو مواردی است که در انتخاب های ما نقش بسزایی دارد. در انتخاب دوره آموزش زبان چینی هم یک نکته بسیار مهم هزینه کلاس زبان چینی است. ایران آکسفورد مرکز تخصصی زبان چینی در ایران، شهریه انواع دوره های چینی را در سال ۱۴۰۰ به شما نشان می دهد.

هزینه کلاس زبان چینی
هزینه کلاس زبان چینی

هزینه کلاس فشرده زبان چینی گروهی

کلاس های گروهی زبان چینی پرطرفدارترین کلاس های زبان چینی در ایران آکسفورد می باشد. در این کلاس ها زبان آموزان در طول هفته به صورت فشرده و ۳ روز در هفته می توانند در کلاس حضور داشته باشند. این کلاس ها برای کسانی که دوست دارند در مدت زمان قابل قبولی به سطح مورد نظرشان در مکالمه زبان چینی دست پیدا کنند بسیار مناسب است.

جدول زیر شرایط کلی این کلاس ها را نشان می دهد:

تعداد روزهای برگزاری۳ روز در هفته
طول هر جلسه۹۰ دقیقه
تعداد جلسات۱۰ جلسه
طول هر ترم۴ هفته
هزینه هر ترم۷۰۰.۰۰۰ هزار تومان

هزینه کلاس ترمیک زبان چینی (روزهای آخر هفته)

کلاس های ترمیک کلاس های شناخته شده ای برای زبان اموزان هستند. این کلاس ها در روزهای آخر هفته برگزار می شوند و برای کسانی بسیار مناسب هستند که نمی توانند در دوره های فشرده چینی حضور داشته باشند.

شاید خیلی از شما در طول هفته مشغولیت دارید و نمی توانید برای شرکت در کلاس های گروهی فشرده برنامه ریزی داشته باشید. پس بهترین کلاس ها برای شما کلاس های ترمیک زبان چینی می باشد.

تعداد روزهای برگزاریروزهای آخر هفته (پنجشنبه یا جمعه)
طول هر جلسه۱۸۰ دقیقه
تعداد جلسات۵ جلسه (۱۰ جلسه ۹۰ دقیقه ای)
طول هر ترم۴ هفته
هزینه هر ترم۷۰۰.۰۰۰ هزار تومان

کلاس آنلاین زبان چینی گروهی

یکی دیگر از انواع کلاس های چینی کلاس های آنلاین هستند. کلاس های آنلاین چینی طرفداران خاص خود را دارد. کسانی که در تهران نیستند یا نمی توانند در کلاس های فیزیکی حضور داشته باشند، گزینه کلاس آنلاین برای آنها وجود دارد.

کلاس های آنلاین در ایران اکسفورد، دقیقا در همان زمان های کلاس های حضوری با همان هزینه برگزار می شوند.


هزینه کلاس خصوصی زبان چینی

خب! شاید کلاس های گروهی نتواند نیاز های شما را برآورده کند. شاید شما دوست داشته باشید در ساعت خاصی کلاس داشته باشید. یا کلاس های را در منزل یا محل کارتان برگزار کنید و یا حتی عجله داشته باشید و دوست داشته باشید در مدت زمان بسیار کمی به سطح مناسبی برسید. پس بهترین کلاس ها برای شما کلاس های خصوصی است.

این کلاس ها را می توانید در موسسه، در منزل یا محل شما و یا به صورت آنلاین داشته باشید. شهریه دوره های زبان چینی به صورت زیر می باشد.

تعداد روزهای برگزاریدو الی سه جلسه (قابل تغییر با خواست زبان اموز)
مدت هر جلسه۹۰ دقیقه (۱/۵ ساعت)
تعداد جلساتبر اساس سطح و هدف زبان اموز
طول دورهبا توجه به شرایط زبان آموز ممکن است متفاوت باشد
هزینه هر جلسه خصوصی چینی۲۱۰.۰۰۰ هزار تومان

هزینه کلاس نیمه خصوصی زبان چینی

کلاس های نیمه خصوصی هم جزو کلاس هایی است که بسیار متقاضی دارد. این کلاس های با تعداد ۲ نفر یا بیشتر تا ۵ نفر برگزار می شود.

هزینه این کلاس ها بر اساس تعداد نفرات متغییر است. در جدول زیر این شهریه را نیز ببینید. این شهریه به تعداد افراد تقسیم می شود. یعنی یک کلاس ۳ نفره که هزینه ۲۷۰.۰۰۰ تومان دارد برای هر نفر ۹۰.۰۰۰ تومان هزینه خواهد داشت.

کلاس های دو نفره۲۴۰.۰۰۰ تومان
کلاس های سه نفره۲۷۰.۰۰۰ تومان
کلاس های چهار نفره ۳۰۰.۰۰۰ تومان