آموزش زبان چینی مبتدی

آموزش زبان چینی مبتدی
شباهتی که غذاهای چینی با زبان چینی دارد در این است که هر دو در ابتدا عجیب و غریب به نظر می رسند. آموزش زبان چینی مبتدی هم ممکن است مثل بعضی از غذاها چندان اشتهای شما را برنیانگیزد اما مطمئنا بعد از امتحان کردن آن عاشق آن خواهید شد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در کلاس آموزش زبان چینی مبتدی خود از معرفی آواشناسی زبان چینی و کاراکتر های زبان چینی شروع می کند و با ارائه موضوعاتی همانند تبادل اطلاعات فردی ، صحبت در مورد قرار های کاری و روزمره ، قیمت گرفتن و صحبت در مورد خواسته های خود از اولین مسائلی است که آموزش داده می شود.

آموزش زبان چینی مبتدی
آموزش زبان چینی مبتدی

شاید فکر کنید معرفی کردن خود در چین کار راحتی است. اما اینطور نیست ، کمی پیچیدگی وجود دارد. شما باید اسم و نام خانوادگی خود را در زبان چینی ترجمه کنید. شاید غافلگیر شده باشید اما چینی ها برای هر اسمی معادلی نزدیک از نظر آوایی بیان می کنند. برای این کار باید حتما با یک فرد چینی صحبت کنید.
در ادامه باید بتوانید احوالپرسی کنید. اینکه صبح بخیر ، ظهر بخیر و .. را بیان کنید و از احوال شخص مقابل آگاه شوید بسیار مهم است.
همچنین باید با مقدمه نوشتن در زبان چینی آشنا شوید. هر چند در کلاس آموزش زبان چینی مبتدی ایران آکسفورد تمرکز بیشتر بر روی مکالمه است و کمتر به قسمت های نوشتاری توجه می شود اما اصول پایه ای آن بیان می شود و با کتاب Fun With Chinese Characters سعی می کنیم کم کم شما را با نوشتن در زبان چینی آشنا کنیم.
تمام این کارها در حدود دو هفته انجام می شود و بعد از آن دوره ها به صورت علمی شروع می شوند و آموزش زبان چینی مبتدی برای توریست ها ، بازرگانان و دانش آموزان وارد مرحله جدی تر خود می شود.
برای شرکت در دوره آموزش زبان چینی مبتدی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.