دیکشنری زبان چینی

دیکشنری زبان چینی
برای انتخاب دیکشنری زابن چینی بر عکس زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها شما چندان گزینه های زیادی ندارید. اما خبر خوب این است که در همین انتخاب های محدود دیکشنری زبان چینی ، گزینه های خیلی خوبی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.
در این بخش به برخی از دیکشنری زبان چینی به انگلیسی اشاره می کنیم و یک دیکشنری آنلاین زبان چینی هم معرفی می شود که برای کار در محیط اینترنت هم مناسب باشد.
دیکشنری زبان چینی به انگلیسی آکسفورد

دیکشنری زبان چینی آکسفورد
دیکشنری زبان چینی آنلاین

این دیکشنری زبان چینی را می توان به روز ترین و بزرگترین در نوع خود دانست. این دیکشنری که در یک جلد فراهم شده است هم برای چینی زبان هایی که انگلیسی می دانند و هم انگلیسی زبان هایی که چینی می دانند بسیار مناسب است. این دیکشنری زبان چینی جزو معدود دیکشنری های کاغذی است که در دنیا برای آموزش زبان چینی ظراحی شده است.
دیکشنری آنلاین زبان چینی Nciku
این دیکشنری زبان چینی آنلاین بسیار قدرمند و سریع است. از این رو نه تنها در سیستم های کامپیوتری بلکه بر روی تبلت ها و موبایل ها نیز به صورت بسیار مناسبی کار می کند. می توان این گزینه را گزینه خوبی به عنوان دیکشنری زابن چینی برای آندروید و یا دیگر سیستم ها دانست. از مزایای این دیکشنری به داشتن مثال های زیاد ، اصطلاحات تخصصی و علمی و … اشاره کرد.
دیکشنری زبان چینی آنلاین YellowBridge
وب سایت این دیکشنری شاید کمی قدیمی به نظر برسد . اما عملکرد های خیلی خوبی دارد. اما از خصوصیات این دیکشنری زابن چینی می توان به داشتن تلفظ های زیاد ، داشتن ریشه کلمات ، صدای خوب در تلفظ لغات و هم چنین رایگان بودن آن اشاره کرد.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان چینی در ایران می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ما تماس بگیرید.