زبان چینی در ایران

زبان چینی در ایران

از گذشته های بسیار دور ایران با چین رابطه های فرهنگی و تجاری زیادی داشته است و همین مسئله باعث شده که مردم این دو ناحیه نسبت به شناخت زبان های یکدیگر تلاش کنند. امروزه نیز با پیشرفت روز افزون چین و تبدیل این کشور به یک ابر قدرت باعث شده که زبان چینی در ایران طرفداران خاص خود را پیدا کند و نیاز به یادگیری زبان چینی در ایران بیشتر شود.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان در ایران می باشد که با اساتید مجرب و Native خود جزو بهترین اموزشگاه زبان ایران می باشد که دوره های زبان چینی را برگزار می نماید.

کلاس های زبان چینی موسسه زبان ایران آکسفورد با کتاب های آموزشی دانشگاه فرهنگ و هنر دانشگاه پکن برگزار می شود و از انجا که این کتاب ها بر اساس مکالمه طراحی شده اند می توانند مهارت های برقراری ارتباط در زبان اموزان چینی را بهبود ببخشند.

البته برای یادگیری نوشتار زبان چینی از انجا که در این زبان برای نوشتن کاراکتر ها های خود معمولا از مفهوم های فیزیکی و انتزاعی استفاده می کند ، علاقه و نیاز زبان آموز برای یادگیری این بخش بسیار موثر است. کتاب های زیادی همچون کتاب Fun with Chinese Characters برای یادگیری این بخش کمک بسیار خوبی به حساب می آیند که این کتاب نیز در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد تا بتوانند این مهارت خود را نیز ارتقا بدهند.

با شروع به یادگیری کاراکتر های زبان چینی ، زبان آموزان متوجه می شوند که به یاد سپردن و حدس زدن معنی کارکتر های جدید برای آنها آسان تر می شود و هر چه کارکتر های بیشتری یادبگیرید ، به یاد سگردن کارکتر های جدید برایتان بسیار آسان تر می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کلاس های زبان چینی در ایران با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.