آموزش زبان چینی

آموزش زبان چینی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می تواند شما را شگفت زده کند. زبان چینی بدون شک پرگوینده ترین زبان دنیا است. تنها حدود یک پنجم جمعیت دنیا در چین زندگی می کنند و با تبدیل شدن چین به یک ابر قدرت ، یادگیری زبان چینی نیز اهمیت زیادی پیدا کرده است. همه ما تصور می کنیم که چینی زبان بسیار سختی است اما در حقیقت اینگونه نیست. زبان چینی از نظر نوشتاری زبان سختی به حساب می آید زیرا حدود ۲۰۰۰۰ کاراکتر دارد اما حدود ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ آنها برا ی خواندن یک روزنامه کافیست. اما از ابعاد دیگری مثل گرامر زبان چینی، زبان راحتی به حساب می آید .

میتوان زبان چینی را در مهارت های گفتاری و شنیداری آسان تر از حتی زبان های لاتین دانست. زبان چینی به این دلیل که اقتصاد چین هر روزه سلطه خود را بر جهان افزایش می بخشد اهمیت بیشتری پیدا کرده است. کلاس های زبان چینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی می کند تا زبان آموزان را با فرهنگ زبان چینی نیز آشنا سازد.

chinese learning
chinese learning

چرا زبان چینی بیاموزیم؟

  1. زبان چینی حدود یک میلیارد گوینده دارد که این زبان را به اولین زبان دنیا از این نظر تبدیل کرده است.
  2. زبان چینی در کشور های چین ، تایوان ، سنگاپور و مالزی صحبت می شود.
  3. چین از نظر مساحت سومین کشور دنیا پس از روسیه و کانادا است.
  4. چین دومین اقتصاد دنیا را دارا می باشد و  بزرگترین صادر کننده دنیا است.

اما چرا زبان چینی را در ایران آکسفورد بیاموزیم؟

  1. در کلاس زبان چینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد که با هزینه باور نکردنی انجام می پذیرد زبان آموزان با اساتید مجرب و Native زبان چینی در کلاس ها به یادگیری مشغولند و  شما می توانید با توجه و وقت بیشتری کلاس های خود را بگذرانید.
  2. کتاب آموزش زبان چینی که در موسسه استفاده می شود در سایت ایران آکسفورد به صورت رایگان برای دانشجویان موسسه در دسترس قرار می گیرد تا بتوانند راحت تر منابع آموزش چینی را در اختیار داشته باشند.
  3. آموزشگاه زبان چینی ایران آکسفورد سعی می کند تا در کمترین زمان ممکن دانشجویان را برای مکالمه چینی آماده سازد.
  4. از آنجا که زبان چینی زبان مورد نیاز اکثر تاجرین می باشد دوره های فشرده ویژه ای برای این افراد در نظر گرفته شده است که دوره آموزش زبان چینی بازرگانی نام دارد.

آموزش زبان چینی از مبتدی تا پیشرفته

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد، آموزش زبان چینی از صفر تا صد را به زبان اموزان ارائه می دهیم. وقتی می گوییم صفر منظورمان آموزش زبان چینی از الفبا (کاراکترها) تا مکالمه روان در سطح پیشرفته می باشد. پس شما اصلا نباید نگران باشید و بدون هیچ مشکلی کار را از ابتدا شروع کنید و از مکالمه زبان چینی لذت ببرید.

کلاس های زبان چینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

chinese class آموزش زبان چینی
chinese class آموزش زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد انواع مختلفی از کلاس ها را برای شما ارائه می دهد. می توانید هر کدام که به شرایط شما نزدیک تر است را انتخاب کنید و به راحتی ثبت نام کنید. آموزش با کتاب های معرفی شده از دانشگاه فرهنگ چین برگزار می شوند و بیشتر بر روی مکالمه زبان چینی تاکید دارند. به توضیح مختصر از انواع کلاس چینی در ایران آکسفورد توجه کنید:

کلاس های گروهی زبان چینی

مطمئنا پرطرفدارترین کلاس های زبان، کلاس های گروهی هستند. کلاس های زبان چینی گروهی ایران اکسفورد به دلیل هزینه بسیار مناسب، فضای مفرح کلاس ها و هم چنین سرعت و فشردگی مناسب کلاس چینی گروهی برای زبان اموزان بسیار مناسب است. برای دیدن انواع مختلف این کلاس ها و برنامه کلاس ها می توانید به برنامه کلاس ها در وب سایت مراجعه کنید.

کلاس های خصوصی زبان چینی

بعد از کلاس های گروهی، کلاس های خصوصی هستند که به دلیل سرعت بسیار مناسبشان در زبان رساندن شخص به مکالمه طرفداران خاص خود را دارد. در کلاس های خصوصی، سرعت آموزش بسیار سریع است و شما می توانید در مددت زمان بسیار کوتاه تر به هدف خود برسید.

کلاس های آنلاین زبان چینی

اگر حضور فیزیکی در کلاس ها برایتان امکان پذیر نیست می توانید دوره ها را به صورت آنلاین انتخاب کنید. در دوره های آنلاین شما می توانید به راحتی و از طریق اینترنت با استاد در ارتباط باشید و کلاس های زبان چینی را به صورت آنلاین برگزار کنید. در دوره های اموزش غیر حضوری زبان چینی ، کلاس ها از طریق اینترنت برگزار می شوند و قابلیت ضبط شدن دارند و می توانند در هر زمان و مکانی که مورد نظر زبان آموز باشند برگزار شوند.

کلاس های مخصوص آزمون HSK زبان چینی

آزمون HSK (Hanyu Shuiping Kaoshi) آزمون زبان چینی است که باری مهاجرت به چین و هم چنین اامه تحصیل در چین مورد استفاده قرار می گیرد. این آزمون در تهران برگزار می شود و همانند آزمون آیلتس و یا تافل در زبان انگلیسی است. ما به صورت تخصصی و برای سطوح مختلف آزمون HSK شما را آماده این امتحان می کنیم. در این آزمون شما نیاز به اموزش زبان و خط چینی دارید و می توانید با استفاده از اساتید Native و ممجرب ما به راحتی این ازمون را پست سر بگذارید.

دانلود منابع آموزش زبان چینی

ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که بتوانید دانلود کتاب های آموزش زبان چینی را به صورت رایگان انجام دهید. بسیاری از پادکست های آموزش زبان چینی نیز به صورت رایگان در بخش دانلود سایت ایران اکسفورد در اختیار شما قرار دارد.

ویدیو های آموزش زبان چینی

زبان چینی را می توانید به صورت تصویری و با آموزش های ویدیویی ما و به رایگان یاد بگیرید. ما در این ویدیو ها از اساتید مجرب استفاده می کنیم تا بتوانید همانند یک کلاس با زبان چینی آشنا شوید. برای دیدن انواع ویدیو ها می توانید به قسمت ویدیو های سایت ایران آکسفورد مراجعه کنید.

مشاوره مهاجرت به چین و تحصیل در کشور چین رایگان

در سال های اخیر کشور چین از نظر اقتصادری و آموزشی پیشرفت بسیار زیادی داشته است. بسیاری از زبان اموزان ممکن است بخواهند برای تحصیل یا کار به چین بروند. مشاورین ما از دانشگاه های چین گرفته تا بازار کار چین اطلاعات لازم را در اختیارتان خواهند گذاشت.

با داشتن گزینه های مختلف برای دانشجویان چینی، برای هر نوع شرایطی موسسه زبان چینی ایران آکسفورد کلاس به منحصر به فردی را در نظر می گیرد تا یادگیری زبان چینی برای زبان اموزان راحت تر شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام فرم مشاوره فوری را پر نمایید و یا با شماره های موسسه تماس بگیرید.

4.3/5 (6 Reviews)