منابع زبان چینی

منابع زبان چینی
هیچ شکی نیست که یاد گرفتن نوشتن در زبان چینی شاید سال ها طول بکشد ولی مکالمه چینی و منابع زبان چینی که بتواند شما را به هدفتان برساند بسیار در دسترس نیستند و ممکن است پیدا کردن یک منبع خوب کمی دشوار باشد. اگرچه در مقاله های مختلف آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ذکر کردیم که به دلیل گرامر آسان و نبودن صرف فعل در زبان چینی آموزش زبان چینی بسیار راحت تر از تصور شما باشد ولی داشتن لیستی از منابع زبان چینی مناسب می تواند بسیار کمک کننده باشد.

منابع زبان چینی
منابع زبان چینی

کتاب ۳۰۱ Conversational Chinese
کلاس های آموزش زبان چینی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با این کتاب برگزار می شوند. این کتاب به عنوان یک کتاب ارزشمند در عرصه یادگیری زبان چینی از دانشگاه پکن می باشد. البته اگر خودتان بخواهید به عنوان خودآموز زبان چینی را یاد بگیرید می توان گفت این کتاب به هیچ عنوان نمی تواند کمکی به شما کند.
Chinese Pod
این سری فایل های صوتی که به همین نام در اینترنت وجود دارند بسیار برای کسانی که آشنایی کمی با زبان چینی دارند مناسب است. البته همانطور که گفته شد بهتر است که آشنایی مقدماتی در مورد زبان چینی کسب کرده باشید و بعد به سراغ این فایل ها بروید.
منابع دانشگاه MIT
شاید باور نکنید ولی دانشگاه ماساچوست MIT یکی از بهترین منابع برای کتاب ها و منابع آموزش زبان چینی به صورت آنلاین را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. سایت ocw.mit.edu جایی است که شما می توانیددر آن به دانلود برخی از این کتاب ها بپردازید. بسته ها مختلف و در سطح های مختلف برای زبان آموزان ارائه می شود.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد البته به شما پیشنهاد می دهد به دلیل پیچیدگی های زبان چینی بهتر است ابتدای آن را در یک کلاس زبان چینی شروع کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ تماس بگیرید.