زبان چینی در سفر

زبان چینی در سفر
افراد زیادی از خطوط هواپیمایی چین استفاده می کنند تا بتوانند نیاز های شرکت خود را از این اقتصاد قدرتمند تامین کنند. مطمئنا خیلی از شما که در حال خواندن این مطلب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هستید دوست دارید زبان چینی را برای رونق دادن به کسب و کار خود یاد بگیرید و وقتی به چین می روید از داشتن مترجم بی نیاز شوید. از آنجا که خیلی از مردم چین زبان انگلیسی خوبی ندارند ، دانستن زبان انگلیسی کمک چندانی به شما نمی کند. آموزش زبان چینی در سفر موسسه زبان ایران آکسفورد Iran Oxford Chinese Language Learning ON THE GO بهترین کارت شما برای بازی است.

زبان چینی در سفر
زبان چینی در سفر

اشتباه نکنید ! آموزش زبان چینی در سفر ایران آکسفورد یک کتاب یا یک CD با چندین اصطلاح محدود نیست. بلکه یک پکیج کامل آموزش زبان چینی است. در آموزش زبان چینی در سفر ما حتی استاد هر لحظه که بخواهید با شماست. این بسته آموزشی شامل موارد زیر می شود:
کتاب های آموزش زبان چینی
CD های آموزشی
کلاس های آنلاین ( آموزش خصوصی توسط استاد زبان چینی همانند یک کلاس حضوری )
مشکل اکثر کتاب های زبان چینی در سفر این است که فقط چند جمله را ذکر می کنند و اسم آن را نوعی یادگیری می گذارند. اما در بسته آموزشی موسسه زبان ایران آکسفورد استاد زبان چینی همانند یک کلاس حضوری در هر جایی که باشید برگزار می شود و شما از طریق اینترنت با برقراری ارتباط تصویری با استاد نه تنها می توانید چینی یاد بگیرید حتی می توانید هر جا نیاز به ترجمه داشتید کلاستان را برگزار کنید.
در هواپیما ، تاکسی و یا هر جا که زمان داشتید و البته به اینترنت دسترسی داشتید به راحتی وب کم خود را روشن می کنید ، درستان را با استاد زبان چینی خود شروع می کنید.
برای ثبت نام در آموزش زبان چینی در سفر آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با تلفن های ما تماس بگیرید.