نکاتی برای انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به نکاتی برای انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب می پردازد. اگر می خواهید به یک جمع بندی منصفانه و معتبر در انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب دست پیدا کنید حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

نکاتی برای انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب
نکاتی برای انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب

نکاتی برای انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب را با هم می بینیم:

از سطح خود با خبر شوید. پیش از انتخاب اینکه در کجا درس بخوانید، اطلاع از سطح تان می تواند مفید باشد، چون قادر خواهید بود تا دوره ی مناسبی را که متناسب با نیازهایتان است دقیق تر شناسایی کنید. آیا یک مبتدی هستید، یک دانش آموز با سطح میانی یا دانش آموزی در سطح پیشرفته هستید؟ و به چه سطحی می خواهید برسید؟ برای تعیین اینکه هم اکنون در چه فازی هستید اقدام به دادن آزمونهای آنلاین کنید.

گستره ی گواهی های موجود. امروزه برای بسیاری از مردم، مخصوصاً دانشجویان دانشگاه و آنهایی که دنبال کار می گردند، دریافت یک گواهی که نشان دهنده ی سطح انگلیسی آنها باشد، بسیار مهم است. بنابراین وقتی مرکز آموزش زبان خود را انتخاب می کنید، متوجه شوید که آیا احتمال مهیّا کردن اکثر گواهی های معتبر بین المللی مانند آیلتس و تافل را دارند؟

انعطاف پذیری. امروزه تقریباً همه کارهای زیادی برای جای دادن در برنامه ی خود دارند و پیدا کردن زمان برای مطالعه ی انگلیسی در زندگی پرمشغله ی تان کار آسانی نیست. پس مطمئن شوید مرکزی که در آن درس می خوانید می تواند برنامه ی انعطاف پذیری برای روزها و ساعتها ارائه کند و ترجیحاً این امکان را داشته باشد که مناسب با زمان شما درس بدهد. یکی از دلایل اصلی که مردم دوره ی انگلیسی را که شروع کرده اند به پایان نمی رسانند این است که مؤسسه ای که انتخاب می کنند نمی تواند ساعتها و برنامه ی مطالعاتی انعطاف پذیری ارائه کند و دانش آموزان پس از چند جلسه عقب می مانند و تسلیم می شوند.

بین المللی. مزایای زیادی وجود دارد برای انتخاب مرکزی که بخشی از یک شبکه ی بین المللی است. اول اینکه می توانید از استانداردها و کیفیت سازمان مطمئن باشید. دوم اینکه می توانید بخشی از یک جامعه ی بین اللملی دانش آموزان باشید که یعنی پیدا کردن دوستان جدید . به اشتراک گذاری تجارب با آدمهایی از کشورهای دیگر. و سوم اینکه شیوه به صورت بین المللی آزمایش شده، معروف و شناخته شده است.

موقعیت استراتژیک. بهترین مدارس تقریباً همیشه در نقطه ای استراتژیک از شهر قرار گرفته اند. معمولاً کنار مترو هستند و در صورت امکان گزینه هایی برای پارک کردن دارند. این مسئله ی مهمی است که وقتی بین مراکز انتخاب می کنید باید مورد نظر قرار بگیرد.