انتخاب موسسه زبان انگلیسی

انتخاب موسسه زبان انگلیسی

چگونه یک موسسه زبان انگلیسی را انتخاب کنیم؟  این سوال هم همانند سوالات بسیار دیگری پیرامون زبان انگلیسی می تواند بسیار مهم باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این مقاله را که از سایت ExcelEnglish گرفته شده است برای پاسخ به این سوال در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

  • برسمیت شناخته شدن و اعتبار

مهم ترین مسئله برای انتخاب موسسه زبان انگلیسی اعتبار آن موسسه و تایید آن از سوی موسسات آوزشی بزرگ دنیا است. به عنوان مثال British Council به عنوان یکی از قطب های آموزش زبان در دنیا همواره معیار خوبی به حساب می آید. آموزشگا زبان ایران آکسفورد تنها موسسه زبان ایران می باشد که در لیست آموزشگاه های زبان موسسه  British Council ثبت شده است.

  • خدمات موسسه زبان

خدمات موسسه زبان انگلیسی بسیار مهم است. داشتن کلاس های متعدد و در زمان های مختلف و هم چنین آموزش زبان انگلیسی برای اهداف متفاوت همچون آزمون ها ، مکالمه ، آیلتس ، تافل و یا ESP می تواند در تصمیم گیری شما موثر باشد. همهه دوره های فوق در موسسه زبان ایران آکسفورد دایر می باشند.

  • تضمین

اگر شما برای هدفی خاص وارد موسسه ای می شوید سعی کنید حتما از کیفیت اساتید اطمینان پیدا کنید. اگر شناخت اساتید برای شما ممکن نیست حتما سعی کنید گزینه ای را که موسسه در اختیار شما قرار می دهد بررسی کنید . آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آزمون زبان های خود به زبان آموزان ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر ، وجه پرداختی زبان آموز به وی بازگردانده می شود.

ما امیدواریم این اطلاعات تا حد زیادی بتواند به زبان آموزان کمک می کند ، اما اگر اطلاعات بیشتری نیاز داشتید حتما با شماره های موسسه زبان انگلیسی ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر کنید.