آموزش زبان انگلیسی عامیانه

آموزش زبان انگلیسی عامیانه
موقعیت های رسمی و غیر رسمی همیشه شرایط خاص خود را دارند. در آموزش زبان انگلیسی عامیانه Informal دو مهارت تفاوت بسیار زیادی با موقعیت های رسمی یا Formal دارد. مهارت Listening و Speaking مهارت تفاوت بسیاری در آموزش زبان انگلیسی عامیانه و غیر عامیانه دارد. البته دو مهارت دیگر نیز یعنی مهارت های writing و Reading دارای تفاوت هایی هستند اما به اندازه دو مهارت اول چشمگیر نیست. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش زبان انگلیسی عامیانه Colloquial English را برای زبان آموزانی که در سطح بالاتر از متوسط هستند و دوست دارند بیشتر با صحبت های کوچه و خیابان در کشور های انگلیسی زبان آشنا شوند برگزار می کند.

آموزش زبان انگلیسی عامیانه
آموزش زبان انگلیسی عامیانه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با دیدن یک فیلم به زبان انگلیسی متوجه می شوید که تفاوت های زیادی بین نوع مکالمه های فیلم و چیزی که شما در کتاب ها می خوانید وجود دارد. دلیل این نکته این است که در کتاب های آموزشی معمولا Standard English استفاده می شود و بسیاری از اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی یا اصطلاحات کوچه بازاری زبان انگلیسی در این کتاب ها آموزش داده می شود. معمولا زبان مورد استفاده در کتاب ها انگلیسی رسمی Formal و زبان مورد استفاده در انگلیسی روزمره Colloquial English می باشد که نفاوت های زیادی دارند.
دوره های آموزش زبان انگلیسی عامیانه در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با استفاده از اساتید Native می تواند گزینه بسیار مناسبی برای زبان آموزان برای یادگیری مکالمات عامیانه می باشد. در این دوره ها کتاب ها و فیلم های آموزشی زبان مورد استفاده قرار می گیرد و موقعیت های کاملا روزمره لحاظ می شوند. شما در مدت کوتاهی متوجه پیشرفت خود و متوجه شدن فیلم های انگلیسی می شود که می تواند برای اعتماد به نفس شما بسیار تاثیر گذار باشد.
برای شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی عامیانه با شماره آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.