زبان عامیانه روسی

زبان عامیانه روسی
آیا تا به حال دقت کرده اید که در زبان فارسی تا چه حد بین زبان استاندارد یا رسمی و زبان عامیانه و کوچه و بازار تفاوت وجود دارد. زبان عامیانه روسی هم به همین میزان با زبان رسمی فاصله دارد. به همین دلیل Svetlana Le Fleming و Susan E. Key کتابی ۳۱۷ صفحه به نام Colloquial Russian: The Complete Course for Beginners را نوشتند تا بتواند برای کسانی که قصد یادگیری زبان عامیانه روسی را دارند یک مرجع بسیار خوب باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در یک دوره ویژه دو ماهه این کتاب را تدریس می کند.

زبان عامیانه روسی
زبان عامیانه روسی

کسانی که قصد یادگیری اصطلاحات عامیانه روسی را دارند باید توجه داشته باشند که باید حداقل سه ترم در دوره های عمومی زبان روسی شرکت کرده باشند و حداقل سطح A2 را داشته باشند. این دوره سعی دارد به صورت سیستماتیک نظر شما را به زبان روسی مدرن جلب کند و به همین جهت با آوردن نمونه های بسیار زیاد به صورت صوتی علاوه بر گرامر ، نوع ادا کردن جملات و کلمات را نیز بیان می کند.
در دوره آموزش زبان عامیانه روسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شما تنها با چند اصطلاح روسی آشنا نخواهید بلکه با متدی علمی سعی می کنید که هر چهار مهارت خود را تقویت کنید و در عین حال از اصطلاحاتی همانند:
چه خبر Что слышно
خیلی خوبه Круто
لذت ببرید. سعی شده با Category های مختلف محیط های متفاوتی که شما ممکن است نیاز به استفاده از این نوع زبان داشته باشید را پوشش داده شود. داشتن یک دیکشنری دو زبانه روسی فارسی در کتاب آموزشی دوره یکی از نکات مثبتی است که برای زبان آموزان امتیازی بزرگ به حساب می آید.
اگر شما هم دوست دارید در این کلاس زبان روسی شرکت کنید با شماره های موسسه تماس بگیرید و از تاریخ دقیق ثبت نام و شروع دوره اطلاع پیدا کنید.