آموزش ترکی استانبولی محاوره ای

آموزش ترکی استانبولی محاوره ای
بازار سنتی استانبول بیش از ۶۴ خیابان ، ۴۰۰۰ مغازه و ۲۵۰۰۰ کارگر دارد. همین بازار کاملا نشان دهنده پتانسیل ترکیه برای تجارت است و همانند بازار ایران کسانی که در آن کار می کنند به شدت به داشتن رابطه تجاری با یکدیگر استقبال می کنند. آموزش ترکی استانبولی محاوره ای برای کسانیکه می خواهند در کار و یا تجارت و یا حتی مسافرت های خود بسیار ضروری و مفید است. داشتن خصیصه های مشترک بسیار زیاد باعث شده این دو کشور در طول تاریخ علی رغم پستی و بلندی های بسیار هم چنان به عنوان دو شریک تجاری بزرگ باشند و مردم دو کشور نیز با یکدیگر ارتباط خوبی برقرار می کنند. مهمان نوازی باعث شده این دو کشور حسن همجواری را به راحتی با هم داشته باشند از همینجاست که یک ضرب المثل مشترک در هر دو زبان وجود دارد : مهمان حبیب خداست.

آموزش ترکی استانبولی محاوره ای
آموزش ترکی استانبولی محاوره ای

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آموزش ترکی استانبولی محاوره ای خود که به دوره Colloquial Turkish Course معروف است تمرکز را روی دو مهارت Listening و Speaking قرار داده است. توجه داشته باشید این دوره با دوره های اصلی آموزش ترکی استانبولی ما که با کتاب Yeni Hitit کار می شوند متفاوت است و در عوض تنها بر روی مکالمه و محاوره زبان ترکی کار می شود تا اگر شما باید طی مدت کمی به هدفتان برسید بتوانید نکات غیر ضروری و گرامر ترکی استانبولی که در محاوره استفاده نمی شود را حذف کنید و تنها به یک مکالمه موثر و خودمانی دست پیدا کنید. شاید اهمیت آموزش ترکی استانبولی محاوره ای آنجا کاملا مشخص شود که بدانید ترک ها انقدر با یکدیگر راحتند که تا سال ۱۹۳۴ داشتن نام خانوادگی در ترکیه مرسوم نبود و انها فقط نام کوچک داشتند.
اگر دوست دارید با مردم ترکیه راحت تر صحبت کنید می توانید در آموزش ترکی استانبولی محاوره آموزشگاه زبان ایران اکسفورد شرکت کنید . تنها گوشی را بردارید و با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.