جمع آوری منابع جذاب آموزش زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که چگونه جمع آوری منابع جذاب آموزش زبان را انجام دهید. برای این کار نیاز به انرژی زیاد و زمان زیاد ندارید. فقط بهتر است به ندای درون خود گوش دهید.

اما جمع آوری منابع جذاب آموزش زبان چگونه انجام پذیر است؟

جمع آوری منابع جذاب آموزش زبان
جمع آوری منابع جذاب آموزش زبان

وقتی صحبت از یادگیری زبان می شود، منابع یادگیری بومی گندم را از پوسته اش جدا می کنند. منظور من از منابع یادگیری بومی به سادگی رسانه ی بومی و منابع معتبر است. برنامه های تلویزیونی، فیلم ها، کتب، و هر چیزی که در این راستا نام ببرید است، که در زبان مقصد خود و برای گویشوران بومی زبان مقصدتان فراهم شده است.
وقتی شما خود را در منابعی که برای گویشوران بومی فراهم شده است، غوطه ور می سازید – و به خصوص آن هایی که شما به طور خالصانه لذت می برید – از این که یادگیری زبان تا چه اندازه احساس طبیعی بودن دارد شگفت زده می شوید. شما احتمالا شروع می کنید به فکر کردن که، ‘این باید آن احساسی باشد که تو وقتی به طور ذاتی در یادگیری زبان خوب هستی داری!’ کلید اصلی برای مردمی که به نظر می رسد ‘به طور ذاتی’ در یادگیری زبان ها خوب هستند این است که هر گام فرایند یادگیری برایشان سرشار از لذت یا ارزش است. آن ها عاشق آن چه که انجام می دهند، هستند! حالا مغز خود را آسوده می کنید تا شما هم عاشق این فرایند شوید.
بله، زبان، سریع خواهد بود. بله، لغات زیادی وجود خواهند داشت که شما معنی آن ها را نمی دانید. با این حال، از خمان ابتدا پریدن به اعماق به شما کمک خواهد کرد تا به سرعت مکالمه ی سطح بومی، شوخ طبعی بومی و استفاده ی لغات آن ها عادت کنید. این، البته، به آن معنا نیست که شما باید از منابع یادگیری خود پیشی بگیرید. معنایش این است که شما باید از چنگ زدن به آن ها اجتناب کنید. جهان پر از زبان آموزانی است که یک دوره را فقط به این هدف کامل کردند تا متوجه شوند که گویشوران بومی زبان مقصد خود، خیلی سریع تر و عادی تر از آن چه که آن ها برایش آماده بودند، صحبت می کنند!
پس، شما چه طور منابع بومی را پیدا می کنید؟ همه جا! اجازه دهید تا علایق تان شما را هدایت کند – به دنبال مطالب خنده دار، رمان های رازآلود، هیپ هاپ، و هر آن چه که شما را پیش می برد باشید. به منظور پیدا کردن خود رسانه، با پیشنهاداتی از پایگاه های آنلاین زبان آموزان شروع کنید. آن ها می توانند شما را به موسیقی، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی که احتمالا دوست دارید، هدایت می کنند. اگر شما موسیقی یا فیلم هایی را در یوتیوب پیدا کردید، پیشنهادات کنار سایت شما را به سمت پیدا کردن مطالب بیش تر هدایت می کنند