آموزش کامل تافل

آموزش کامل تافل
آزمون تافل ibt برای آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها یک آزمون نیست بلکه ما در دوره آموزش کامل تافل خود کاری بیشتر از آشنایی شاگرد با آزمون تافل انجام می دهیم. ما در آموزش کامل تافل خود ، تافل را به قدم هایی کوچک تقسیم بندی می کنیم که با انگلیسی پایه شروع می شود و هر زبان آموزی که دوره کامل تافل را در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بگذراند باید حتما حداقل نمره ۸۵ الی ۹۰ را در آزمون تافل کسب کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان در ایران می باشد که آموزش تضمینی تافل را با ارائه ضمانت نامه کتبی برگزار می کند و به همین دلیل به طور کامل بر روی روند یادگیری زبان آموزان کنترل دارد و در صورتی که در آموزش کامل تافل ایران آکسفورد شما نمره مورد نظر خود را کسب نکنید مبلغ پرداختی شما بازگردانده می شود.

آموزش کامل تافل
آموزش کامل تافل

ما در آموزش کامل تافل خود بر روی مهارت های زیر کار می کنیم:
Reading : استراتژی های آزمون ، کسب مهارت های تشخیص نکات مهم تست ، توانایی سریع خواندن و خواندن فشرده یا Intensive و استفاده از منطق برای مدیریت زمان و پیدا کردن گزینه درست بین گزینه های دیگر
Writing :توانایی تحلیل نمودار ها ، جدول ها ، چرخه های طبیعی ، فرآیند های صنعتی و .. در این مهارت بسیار مهم است و به زبان آموز ارائه می شود. نوشتن مقاله و بحث در مورد موضوعات نیز از مواردی است که حتما با زبان آموز کار می شود.
Listening : شناخت موضوع اصلی و یا Main idea ، استخراج اطلاعات مفید ، تمرکز بر روی نکاتی که می توانند نمره شما را افزایش دهند و بالا بردن قدرت تحلیل شما در زمان گوش دادن به مهارت های شنیداری تافل
Speaking : شناخت انواع واژگان و استفاده درست آنها ( واژه های نسبتا ساده تر در پاسخ های کوتاه تر و واژه های نسبتا پیچیده تر در توضیح نطرات و عقاید خود ) کار بروی تون ، تلفظ ، تکیه و دیگر موارد که می تواند افراد را از بقیه زبان آموزان متمایز کند.
برای شرکت در آموزش کامل تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.