هزینه آموزش زبان انگلیسی در کانادا

هزینه آموزش زبان انگلیسی در کانادا
بسیاری از دانشجویانی که قصد رفتن به کانادا را دارند خیالشان از بابت زبان انگلیسی راحت است و برای خود دو دلیل منطقی دارند اول اینکه در یک کشور انگلیسی زبان شما با گذشت زمان به زبان انگلیسی مسلط می شوید و دوم اینکه در صورت نیاز در خود کانادا کالج ها و آموزشگاه های زبان برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هزینه آموزش زبان انگلیسی در کانادا را به طور میانگین برای این دسته از دانشجویان در زیر می آورد تا بتوانید تخمینی از هزینه ها داشته باشید. توجه داشته باشید که این هزینه آموزش زبان انگلیسی در کانادا تقریبی است و در شهر های مختلف کانادا و در موسسات مختلف امکان تغییر وجود دارد.

هزینه آموزش زبان انگلیسی در کانادا
هزینه آموزش زبان انگلیسی در کانادا

در دوره های فوق فشرده آموزش زبان هزینه ای معادل ۵۹۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار را باید کنار بگذارید. شما می توانید از موسساتی استفاده کنید که حتی امکان خوابگاه را نیز برای شما فراهم می آورد. این دوره ها به طور متوسط برای شما هفته ای ۳۵۰ تا ۳۰۰ دلار هزینه در بر خواهد داشت.
اگر دوره های تخصصی همانند TOEFL , Business English, UPC, IELTS را در نظر داشته باشید باید به اصطلاح کمی بند جیب خود را کمی شل تر کنید و تقریبا دو برابر بپردازید. معمولا باید بین ۸۰۰۰ دلار تا ۱۲۰۰۰ دلار هزینه آموزش زبان انگلیسی در کانادا برای دوره های تخصصی بپردازید.
اگر بخواهیم هزینه های زندگی را در کنار هزینه های یادگیری انگلیسی بگذاریم و باید حدود ۱۰۰۰ دلار در هفته برای شرکت در کلاس های زبان کانادا کنار گذارید.
توصیه به زبان آموزان این است که قبل از رفتن به کانادا برای بهبود زبان انگلیسی اقدام کنید. همانند دو نکته اول که آورده شد برای این توصیه هم دو دلیل آورده می شود:
۱- هزینه آموزش زبان در کانادا بالاست.
۲- بسیاری از افراد بعد از سال ها زندگی در یک کشور انگلیسی زبان نمی توانند به زبان انگلیسی مسلط شوند و در برقراری ارتباط به مشکل بر می خورند.