مکالمات روزمره فرانسه

مکالمات روزمره فرانسه
تا کنون توجه کرده اید که داشتن مکالمات روزمره فرانسه چه قدر می تواند برای زبان آموزان زبان فرانسه اهمیت داشته باشد. جدای از اینکه می توانید با شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد و صحبت کردن می توانید توانایی برقراری مکالمه را افزایش دهید اما یک سری راه های دیگر نیز برای کمک به این پروسه وجود دارد که به آنها اشاره می کنیم. سنگ بنای و پیش فرض این مقاله استفاده از مکالمات روزمره زبان فرانسه در هر مکان و هر زمانی است که برای شما پیش می آید. برخی از ایده های مطرح شده ممکن است کمی غیر منطقی بیاید اما آورده شده اند تا بفهمید که چقدر ساده می توانید زبان فرانسه را به زندگی روزمره خود پیوند بزنید. به نکات زیر برای بهبود مکالمات روزمره فرانسه خود دقت کنید:
خانه و زندگی خود را فرانسوی کنید.
خود را با فرانسه احاطه کنید. اسم تمام وسایل خود را با برچسب به فرانسه به آنها بچسبانید.
زبان فرانسه را زبان اول خود کنید.
کامپیوتر خود را به زبان فرانسه تغییر دهید. با جستجو در اینترنت به زبان فرانسه با هزاران مورد برخورد می کنید که دایره واژگان خود را بهبود دهید. صفحه اول اینترنت خود را با سایت های فرانسوی ( مثلا French google ) تغییر دهید.
مجله های فرانسه را بخوانید.
ژورنال ها و مجلاتی که به زبان فرانسه هستند به همراه روزنامه های زبان فرانسه می توانند بهترین گزینه برای جستجوی اخبار و موضاعات مورد علاقه شما باشند.
برنامه روزانه خود را به فرانسه بنویسید.
به فرانسه فکر کنید. کار هایی که هروز انجام می دهید را به فرانسه برای خود بنویسید. به خرید می روید ، سرکار تلفن می زنید ، صورت حساب را در رستوران حساب می کنید و یا حتی می خواهید در فرودگاه بلیط تان را نشان دهید. همه این موضاعات برای بهبود فرانسه عالی هستند.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای شما که به دنبال کلاس زبان فرانسه هستید بهترین گزینه است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید.