آموزش زبان دانمارکی کلاس دانمارکی با مدرک

آموزش زبان دانمارکی با ارائه مدرک معتبر

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان دانمارکی در تهران با داشتن اساتید Native و مجرب توانسته اولین و تنها گزینه قابل اعتماد زبان آموزان باشد که بعد از اتمام دوره مدرک معتبر زبان دانمارکی نیز به آنها ارائه می دهد.

اگر شما هم به دنبال آموزش زبان دانمارکی در تهران هستید و دوست دارید از یک آموزشگاه زبان دانمارکی معتبر بهره ببرید حتما این مطلب را دنبال کنید.

ما از آموزش گرامر زبان دانمارکی گرفته تا فرهنگ و کشور دانمارک با زبان آموزان پا به پا می رویم. شاید بد نباشد اطلاعاتی را راجع به زبان دانمارکی قبل از آمدن به کلاس های آموزش زبان دانمارکی در تهران داشته باشید.


انواع کلاس زبان دانمارکی از پایه تا پیشرفته ایران آکسفورد

کلاس زبان دانمارکی در آموزشگاه زبان دانمارکی ایران آکسفورد از مبتدی شروع و تا دوره ی پیشرفته ادامه پیدا می کند. در این دوره های زبان آموزان با مکالمه زبان دانمارکی ، گرامر زبان دانمارکی و هم چنین واژگان این زبان آشنا می شوند.

کلاس های نیمه خصوصی زبان دانمارکی

کلاس های نیمه خصوصی زبان دانمارکی با ۲ الی ۴ نفر زبان آموز برگزار می شود.

هر جلسه ۹۰ دقیقه می باشد.

دوره ها به صورت نیمه فشرده (۶ ماه) برگزار می شوند و شما را برای سطح A1 تا C1 آماده می کنند.

هزینه این کلاس ها مناسب تر از کلاس های خصوصی هستند.

این دوره برای کسانی برای مهاجرت و یا تحصیل قصد رفتن به دانمارک را دارند بسیار عالی هستند.

در پایان این دوره ها مدرک معتبر و بین المللی اعطا می شود.

کلاس های خصوصی زبان دانمارکی

کلاس های خصوصی به صورت تک نفره و با یک زبان اموز برگزار می شود. (البته زبان آموز می تواند به دلخواه خود شخص دیگری را نیز به کلاس اضافه کند.

هر جلسه ۹۰ دقیقه می باشد.

دوره ها به صورت فشرده (۳ ماه) برگزار می شوند و شما را برای سطح A1 تا C1 آماده می کنند.

سرعت این کلاس ها بسیار بیشتر از کلاس های نیمه خصوصی هستند.

برای تحصیل در دانمارک و مهاجرت به این کشور این دوره ها بهترین گزینه هستند.

در پایان دوره ها مدرک معتبر بین المللی اعطا می شود.

آموزش آنلاین زبان دانمارکی

آموزش آنلاین زبان دانمارکی برای افرادی که نمی توانند در کلاس ها حضور پیدا کنند و یا در تهران نیستند نیز برگزار می شود. این دوره ها به صورت مجازی هستند و به همین دلیل در وقت و هزینه زبان آموزان صرفه جویی بسیار زیادی ایجاد می کند.

در دوره های آنلاین دانمارکی ارتباط به صورت کاملا تصویری و زنده می باشد و شما دقیقا با شرایط کلاس حضوری این کلاس ها را خواهید داشت.


زبان دانمارکی را بهتر بشناسید

  • زبان دانمارکی، زبان آلمان شمالیست.
  • زبان دانمارکی یکی از زبانهای North German میباشد که به آنها زبانهای اسکاندیناویایی گفته میشود.
  • حدود ۵۰۰۰۰ دانمارکی در شمال آلمان زندگی می کننند از زبان دانمارکی برای ارتباط استفاده می کنند.
  • اگر میخواهید که تلفظ یک واژه سخت زبان دانمارکی را امتحان کنید، میتوانید تلفظ ای واژه را امتحان کنید: “speciallægepraksisplanlægningsstabiliseringsperiode” و نکته جالب اینجاست که این لغت واقعا در زبان دانمارکی وجود دارد.

زبان دانمارکی  در چندین دانشگاه در سراسر دنیا تدریس میشود.

دوره های متعددی برای آموزش خصوصی و عمومی زبان دانمارکی  در دانمارک وجود دارد و انواع دروس رایگان زبان دانمارکی  نیز موجود میباشد.


الفبای زبان دانمارکی

الفبای زبان دانمارکی ۲۹ حرف دارد که از ۲۶ حرف مرسوم زبان لاتین به علاوه حروف Æ, Ø, Å استفاده می شود. زبان دانماری جزو زبان های اسکاندایناووی طبقه بندی می شود.


آیا زبان دانمارکی سخت است؟

عموما زبان دانمارکی به عنوان زبانی سخت برای یادگیری محسوب میشود. اما آیا یادگیری زبان دانمارکی یک حقیقت است و یا تنها میشود به عنوان یک افسانه به یادگیری آن فکر کرد؟

زبان دانمارکی از نظر یادگیری در طبقه زبان های متوسط از نظر درجه سختی به حساب می آید. اما خبر خوب این است که اگر زبان انگلیسی خوبی داشته باشید مطمئنا در یادگیری زبان دانمارکی می تواند بسیار تاثیر گزار باشد.


چرا دانمارک بهترین کشور برای زندگی است؟

آموزش زبان دانمارکی
آموزش زبان دانمارکی

دانمارک به دلیل استاندارد های بالای زندگی مردمش در اروپا و جهان شناخته می شود. هم چنین اگر برای زندگی به کشور دانمارک می روید باید حواستان به عوارض و مالیات بالای این کشور نیز باشد. شما باید بخش قابل توجهی از حقوقتان را به دولت بدهید اما در مقابل حتما تسهیلاتی دریافت می کنید که از سطح توقع شما بالاتر است.

دانمارک به عنوان یک کشور ۵٫۵ میلیون نفری می توان آن را به نسبت جمعیتش از تاثیر گذار ترین کشور های دنیا دانست. دانمارکی ها را می توان به دلیل قد بلندشان توصیف کرد و همیشه مردم این کشور در ردیف کشور های قد بلند دنیا بوده اند.

  • بچه هایی که در دانمارک متولد می شوند تا حدود زیادی از زندگی لذت می برند.
  • معمولا پدر و مادر بعد از تولد نوزاد در دانمارک تا ۳۱۱ روز مرخصی پس از زایمان دارند و می توانند در کنار فرزند خود باشند!
  • دانمارک از ثروتمند ترین کشورهای جهان است
  • کشور دانمارک پذیرای بسیاری از مهاجرین بوده است و در سال ۲۰۱۳ حدود ۱۰٫۷ % از جمعیت این کشور را مهاجرین تشکیل داده اند.