DANSK مدرک زبان دانمارکی

DANSK مدرک زبان دانمارکی


برای اقامت دائم در دانمارک و یا برای تحصیل در دانمارک باید یک آزمون زبان دانمارکی را بگذرانید. DANSK مدرک زبان دانمارکی Danish Language test است که معمولا برای پذیرش از دانمارک مورد قبول قرار می گیرد. معمولا دو سطح Danskprove A1 و Danskprove A2 دو سطحی است از داوطلبین خواسته می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان دانمارکی برای کسانی که مهاجرت به دانمارک را هدف خود قرار داده اند اطلاعات Dansk آزمون زبان دانمارکی را شرح می دهد.

Dansk زبان دانمارکی
Dansk زبان دانمارکی

Dansk چیست؟

در آزمون دانمارکی دانسک تنها روی مهارت های گفتاری یا speaking شما تمرکز می شود. این تست شامل ۳۰ سوال است که شما حتما باید بتوانید به ۲۱ سوال آن جواب دهید. این آزمون همانند آزمون تافل کامپیوتری است. شما از هدفون استفاده می کنید و به سوالاتی که رایانه با هدفون از شما می پرسد از طریق میکروفون پاسخ می دهید.
در سطح A1 باید بتوانید مکالمات ساده روزمره را انجام دهید و در سطح A2 جملات و عبارات کمی پیچیده تر را بیان کنید. باید توجه داتشه باشید که این دو سطح ، سطوح ابتدایی زبان هستند و کسب مدرک برای داوطلبین چندان دشوار نخواهد بود.
اگرچه این آزمون از طریق کامپیوتر برگزار می شود اما چندان نیاز به مهارت خاصی در کار با کیبورد و یا موس ندارد.به طور متوسط برای رسیدن به سطح A1 حدود ۴۰ الی ۴۵ جلسه کلاس و برای رسیدن به سطح A2 نیاز به ۵۵ الی ۶۵ جلسه کلاس زبان دانمارکی دارید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همچنین برای کسانی که نیاز به دوره فشرده زبان دانمارکی دارند و دوره های خصوصی و نیمه خصوصی آموزش زبان دانمارکی را برگزار می کنند. هدف این کلاس ها آماده کردن هر چه سریع تر زبان آموزان برای این امتحان می باشد.
برای شرکت در دوره های آمادگی Dansk مدرک زبان دانمارکی با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.