مدرک زبان delta

مدرک زبان Delta
Delta یک مدرک حرفه ای برای آموزش زبان انگلیسی است. DELTA ( Diploma in English Language Teacheing To Adults ) توسط دانشگاه کمبریج به کسانی اعطا می شود که دوست دارند شغل دبیری زبان را به عنوان یک شغل اصلی ادامه دهند. معمولا مدرک زبان Delta به عنوان مئرکی حرفه ای تر از CELTA می باشد و به اشخاصی که حداقل دو سال به اموزش زبان پرداخته اند و تعهد بیشتری به معلمی زبان دارند اعطا می شود. مدرک زبان DELTA دارای سه ماژول می باشد:
Module 1 : امتحانی کتبی از زبان و روش تدریس زبان
Module 2 : شامل تمرین نظارت شده تدریس زبان ، مشاهده Observation مدرسین دیگر و کامل کردن تکالیف نوشتاری دوره
Module 3 : شامل تحقیقات عمقی تکالیف نوشتاری پیشرفته تر

مدرک زبان Delta
مدرک زبان Delta

گرفتن مدرک زبان Delta دشوار است. طبق آمارها اگرچه مدرسین با تجربه برای دوره انتخاب می شوند اما حدود ۳۰ % از کاندیدا ها در Module 1 ناموفق عل می کنند و Fail می شوند. پس بهتر است قبل از ورود به دوره DELTA حتما دوره تربیت دبیری CELTA را بگذرانید و به یک مدرس با تجربه تبدیل شوید.
مدرک زبان DELTA در بسیاری از نقاط جهان دفاتری برای گرفتن آزمون و برقراری دوره دارد. آموزش از راه دور نیز گزینه جدیدی است که در دسترس است. مدرک زبان ما DELTA تا حدی معتبر است که در انگلیس سطح ۷ را از Uk National Qualification Framework کسب کرده است و با بسیاری از رشته های کارشناسی ارشد در آمیخته شده است.

برای شناخت بیشتر مدرک CELTA کلیک کنید.

برای شناخت بیشتر مدرک DELTA کلیک کنید.
شاید با داشتن این مدرک آینده غلی شما د هر جای دنیا به عنوان یک مدرس زبان انگلیسی تضمین شود و بتوانید سطح علمی خود را یک سر و گردن از بقیه بالاتر ببرید. اما باید توجه کنید در این مسیر نیاز به اطلاعات درست و اساتید با تجربه دارید تا از هدر دادن هزینه و وقت خود جلوگیری کنید.
برای اطلاعات بیشتر از مدرک زبان DELTA با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.