زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد زبان اموزان را به مسیری سوق می دهد که انگلیسی را با اعتماد به نفس صحبت کنند. اما شما باید زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید. اگر می پرسید چطور؟ این مطلب را از دست ندهید.

زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید

زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید

اما چگونه زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید

۱- از تحمل اشتباهات سر باز زنید

منظورم این است که اصلاً قبول نکنید. کاری که اغلب انجام می دهم اینست که از سختی گرامر شکایت می کنم و صرفاً امیدوارم که روزی با جملات بی نقص از خواب برخیزم.

از لحاظ روانی تصمیم بگیرید که قرار نیست بگذارید به ساختن آنها ادامه دهید. وقتی این کار را می کنید مچ خود را بگیرید . به یاد داشته باشید که این بخشی از فرآیند است اما همزمان که جلو می روید خود را تصحیح کنید.

۲- در ادا کردن مصوت ها و صامت ها اغراق کنید.

عمداً تلاش کردن برای بیان متفاوت چیزها به مغزتان می گوید که در تلاش هستید برای اینکه از شرّ یک عادت رها شوید. اگر این کار را نکنید دهانتان نهایتاً به روش قبلی برای تلفظ کلمات باز خواهد گشت.

دقیقاً همانطور که صدای یک فرد تنها در شرایط ساکت قابل شنیدن است در مقایسه با وقتی که در کنسرت راک است. وقتی یاد بگیرید که بیش از حد با اغراق صحبت کنید، قادر خواهید بود به صورتی که باید حرف بزنید صدای خود را تنظیم کنید.

۳. فعالانه آن را بخواهید، شما نمی توانید فقط امیدوار باشید که وجود داشته باشد.
شما باید آن را بخواهید. من نمی توانم به جای شما تمرین کنم. حرف دیگری درباره ی این ندارم که بگویم. مقداری وقت بگذارید تا روی آن بیندیشید.

۴. صدای خود را ضبط کنید تا خطاهای خود را گوش کنید!
موسیقی دانان دفعات زیادی را در اتاق خود تمرین می کنند و موقع بیرون آمدن احساس وحشتناکی دارند، اما وقتی برای رفقای خود می نوازند، نتیجه اغلب می تواند غیر منتظره باشد. لهجه هم همین حالت مشابه را دارد، گاهی ما در واقع فکر می کنیم که صدایمان بدتر از چیزی است که هستیم، یا برعکس.
گوش کردن به صداهای ضبط شده ی خود به شما اجازه می دهد تا درباره ی آن چه که در واقع جلوی بقیه به نظر می رسید دیدگاهی واقعی داشته باشید.

هزاران تکنیک دیگر وجود دارند که موسیقی دانان برای بهبود کار خود استفاده می کنند که می تواند برای شما به عنوان زبان آموز مفید باشد. همه ی آنها در این مقاله ذکر نشده است اما در حقیقت معلمین و من مکالمه ای داشتیم برای پرداختن به اینکه موسیقی دانان چگونه زبانها را می آموزند و ما از چه رازهایی استفاده می کنیم.

مقالات مرتبط

چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟

برگزار کندده کلاس های آموزش زبان انگلیسی برای سنین مختلف ی باشد. اما امروز بررسی می کنیم که چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟ پس با ما همراه باشید. اما چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟ ۱ موانع در مسیر فراگیری زبان توسط فرد بزرگسال را شناسایی کنید. می‌دانیم که بچه‌های کم سن در […]

چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید

برگزار کننده کلاس های زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی و بریتانیایی در ایران می باشد. اما چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید ؟ پس با ما همراه باشید. اما چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید : ۱ برای برقراری ارتباط به انگلیسی تلاش کنید. از همه انتظار نداشته باشید که گویش منحصر بفرد شما […]

چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟

برگزار کننده دوره های اموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی و بریتانیایی می باشد. اما سوال اینجاست که چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟ با ما همراه باشید تا برخی از این راه ها را ببینیم. اما چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟ ۱ انگلیسی را بیاموزید. انگلیسیِ آمریکایی تا حدود زیادی درست همانند […]

چگونه با یک فرد غیر انگلیسی زبان انگلیسی ارتباط بر قرار کنید

امروز بررسی می کند که چگونه با یک فرد غیر انگلیسی زبان انگلیسی ارتباط بر قرار کنید ؟ اگر شما هم همانند بسیاری از افراد دیگر بیشتر با افرادی از اروپا و یا آسیای شرقی در ارتباط هستید که زبان انگلیسی زبان اولشان نیست این مطلب را حتما دنبال کنید. اما چگونه با یک فرد غیر انگلیسی زبان انگلیسی ارتباط […]

آموزش زبان ارزان

همواره برای آموزش زبان انگلیسی حفظ کیفیت را در عین توجیح اقتصادی مد نظر قرار می دهد. پس برای آموزش زبان ارزان می توانید کلاس های ما را با بهترین کیفیت تجربه کنید. اما می توانید علاوه بر کلاس های راه های زیر را نیز در نظر بگیرید. آموزش زبان ارزان با په روش هایی امکان پذیر است: یادگیری یک […]

Collocation در زبان انگلیسی چیست؟

شما را با Collocation در زبان انگلیسی آشنا می کند و به این سوال شما که Collocation در زبان انگلیسی چیست؟ پاسخ می دهد. پس با ما همراه باشید. اما Collocation در زبان انگلیسی چیست؟ Collocations در زبان انگلیسی کدامند؟ Collocations ، کلماتی هستند که معمولاً با یک کلمه ی خاص بکار می روند. به عنوان مثال، سه کلمه ترکیبی […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ