آزمون تافل را بهتر بشناسید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قصد دارد در این مطلب کمک کند تا شما آزمون تافل را بهتر بشناسید . آزمون TOEFL iBT شاید معروف ترین آزمون ساخته شده به دست بشر باشد که در دنیا وجود دارد. پس بیاید با آن بیشتر آشنا شوید.

آزمون تافل را بهتر بشناسید
آزمون تافل را بهتر بشناسید

بیایید آزمون تافل را بهتر بشناسید :

شرکت در آزمون تافل برای هر دانشجویی که در ایالات متحده ی آمریکا تحصیل نکرده و می‌خواهد در دانشگاهی در آمریکای شمالی درس بخواند لازم است. همچنین ضرورت آن از طرف مؤسسات آموزشی در جهان در حال افزایش است و مانند شرطی مطلوب یا الزامی برای کار می ماند.

اگرچه این حرف درست است که تافل، آزمونی شدیداً سخت است اما تعدادی منبع برای کمک به دانش‌آموزان به منظور آمادگی برای آزمون وجود دارد. خوشبختانه اینترنت گنجینه ای در حال گسترش از محتوای مطالعاتی است. این حوزه ها اغلب نیازمند ثبت نام و پرداخت مبلغی هستند اما با این حال تعدادی از سایت‌ها هم وجود دارند که خدمات رایگان عرضه می‌کنند. اگر به شرکت در آزمون تافل علاقه مند هستید احتمالاً لازم است که برخی از این سرویس‌ها را خریداری کنید.

آزمون تافل چیست؟

ایده‌ی خوبی است که پیش از شروع مطالعه برای تافل، فلسفه و هدف از این آزمون استاندارد را درک کنید. در اینجا به توصیفی جزئی از آزمون اینترنتی تافل اشاره می‌کنیم.

چگونه به سراغ آزمون تافل بروم؟

یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که پیش از شرکت در آزمون لازم است، مهارت زبانی محسوب نمی‌شود. این مهارت عبارت است از مهارت شرکت در آزمون تافل؛ این‌که بلند شوید و سرعت آزمون دادن را بیشتر کنید. این راهنما برای شرکت در آزمون‌ها می‌تواند به شما کمک کند که قواعد عمومی آماده‌سازی برای آزمون را یاد بگیرید. تافل مانند همه ی آزمون‌های استاندارد آمریکایی، ساختاری مشابه و تله‌هایی شبیه به هم دارد که در آن‌ها می‌افتید. با کسب آگاهی از این تله‌ها و ساختارها می‌تواند در بالا بردن نمره‌ی خود اقدامات خوبی را ترتیب دهید.

بخش رایتینگ آزمون تافل از شما می‌خواهد که مقاله‌ای بر اساس مجموعه‌ای از موضوعات بنویسید. سایت Testmagic.com مجموعه ی گزینشی فوق‌العاده‌ای از مقالات نمونه دارد که راجع به اشتباهات متداول صحبت می‌کنند .و مثال‌هایی برای مقالات با نمره‌های مختلف ارائه می‌کندد تا به شما گستره‌ی مورد انتظار برای مقاله را نشان بدهند.

تمرین برای تافل

واضح است که شما به مطالعه ی خیلی بیشتری نیاز خواهدی داشت (و احتمالاً باید مقداری هم پول صرف کنید) تا در آزمون تافل عملکرد خوبی داشته باشید. اما امیدواریم که این راهنما برای منابع رایگان تافل به شما کمک کند که بفهمید در هنگام شرکت در آزمون تافل باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشید.