آیا تافل نمره منفی دارد؟

آیا تافل نمره منفی دارد؟

خیر . جواب این سوال به همین سادگیست. آزمون تافل اینترنتی بر خلاف برخی دیگر از آزمون های زبان نمره منفی ندارد. این بدین معنی است که شما در صورتی که جواب اشتباه بدهید باعث نمی شود که جواب های درست شما هم از بین برود. به عنوان مثال در آزمونی مثل آزمون کنکور دانشگاه های ایران شما در صورتی که به سه سوال پاسخ اشتباه بدهید یک امتیاز منفی به حساب می آید و باعث میشود که یک سوال درست شما از بین برود. این قابلیت این فرصت را به شما می دهد که عملکرد بهتری در آزمون تافل دشته باشید. با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همراه باشید تا بدانید چگونه می توانید از این خصوصیت استفاده کنید.

آیا تافل نمره منفی دارد؟
آیا تافل نمره منفی دارد؟

حدس بزنید

جواب آیا تافل نمره منفی دارد؟ را گرفتید اما چگونه از آن بهره ببرید را باید در ادامه متوجه شوید. اگر جواب سوالی را نمی دانید از یک سکه استفاده کنید!! ( از شانس خود استفاده کنید ) و یک گزینه را انتخاب کنید. هیچ جوابی را نزده نگذارید.

در قسمت reading تافل اگر سوالی را نمی دانستید می توانید از خاصیت review استفاده کنید و سوال را علامت گذاری کنید تا بعدا در پیدا کردن آن دچار مشکل نشوید. اگر شک داشتید یک گزینه را انتخاب کنید. امکان درست بودن جواب شما حدود ۲۵ تا ۵۰% می باشد که شانس بسیار خوبی است.

در قسمت Listening اما باید به این نکته توجه کنید که نمی توانید به سوال برگردید پس همان لحظه تصمیمتان را بگیرید.

به یاد داشه باشید که یک جواب کاملا شانسی چندان مناسب نیست اگر بتوانید فقط یک گزینه را حذف کنید شانستان را چندین برابر کرده اید. پس تا می توانید دنبال حذف گزینه های اشتباه باشید.

فراموش نکنید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را برای کلاس های تافل تضمینی دنبال کنید.