توسط یک استاد زبان تقلبی گول نخورید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با متد های نوین و علمی خود توانسته فصلی نو در آموزش زبان ایران ایجاد کند. اما ما برای اینکه توسط یک استاد زبان تقلبی گول نخورید برخی از نکات را بیان می کنیم تا دچار تبلیغات سواستفاده کنندگان نشوید.

توسط یک استاد زبان تقلبی گول نخورید
توسط یک استاد زبان تقلبی گول نخورید

اما چگونه توسط یک استاد زبان تقلبی گول نخورید

مدارس، وب سایت ها، و برنامه های کامپیوتری زیادی وجود دارند که یادگیری زبان را تضمین می کنند. در این جا تعدادی نکته گفته می شود که شما مطمئن شوید که به دام استاد زبان متقلبی نیفتید:

  1. از نتایج سریع دور بمانید

همان طور که قبلا هم گفته ام، یادگیری زبان یک ماراتون است و دوی سرعت نیست. هر شخصی که نتایجی سریع را در یادگیری زبان تضمین می کند احتمالا قول تمام ماه را به شما می دهد در حالی که فقط در حد سنگریزه ای منتقل می کند. برنامه ای را انتخاب کنید که نتایج معقولی را ارائه می دهد.

  1. نشریات آنلاین را بخوانید

ما در جهانی زندگی می کنیم که مطالب درباره ی هر چیزی فقط با یک کلیک قابل دسترس است. قبل از این که موسسه ی زبانی را انتخاب کنید، برای انجام وظیفه ی خود وقت بگذارید. وب سایت و صفحه ی اجتماعی آن ها را ببینید، و سعی کنید تا جایی که می توانید اطلاعات پیدا کنید.

  1. از درس های رایگان استفاده ی مفید کنید

این که شما اگر با خرید نرم افزار، درسی رایگان دریافت کنید یا تضمین برگشت پول خود را داشته باشید، عالی است. این از سرمایه ی فعلی یا آتی شما محافظت می کند و کمی فضای راحتی قبل از خریدن به شما می دهد.

  1. درخواست ارائه ی اعتبار نامه را بدهید

اگر شما به دنبال معلم خصوصی آنلاین می گردید یا قصد دارید یک معلم خصوصی استخدام کنید، از آن ها بخواهید تا اعتبار نامه شان را نشان بدهند! مطمئن بشوید که آن ها یا معلمی تصدیق شده هستند یا برای داشتن اجازه ی تدریس زبان مقصد به شما فرایندی پرکار و شدید را گذرانده اند.

  1. به دنبال شخصیت + مهارت باشید

به دنبال شخصی باشید که در تدریس زبان هیجان دارد و شما شانس خوبی در موفقیت داشته باشید.

موقع انتخاب یک برنامه ی یادگیری زبان، گزینه های قابل دسترس فراوانی وجود دارند. قیمت بعضی ها کم تر از ۲۰ $ و بعضی دیگر حتی قبل از این که شما شروع کنید هزاران دلار می شوند. به نظر می رسد یادگیری زبان صنعتی است که شما هر چه قدر پول داده اید آش می خورید. کم خرج کردن همیشه بهترین گزینه نیست اما احتیاجی هم نیست مقدار زیادی پول خرج کرد.